SKU: 123617 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 6970194087344

ZHIYUN LED Molus X100 Combo COB Light

 399,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
Zhiyun

Kirjeldus

Ülimalt kompaktne ja lihtne LED-valgustus video, striimimise ja fotograafia jaoks. Zhiyun Molus X100 on võimas LED väikeses pakendis. Zhiyuni Molus seeria on ülikompaktne ja kaasaskantav seeria, mis on loodud töötama sama hästi igas olukorras, olenemata sellest, kas olete osa väikesest loomingulisest meeskonnast, vabakutseline või ambitsioonikas videograaf.

Kaaluga vaid 385g ja võimsusega pakkuda 100W professionaalset väljundvõimsust teeb Zhiyun Molus X100 võimsaks LED-lambiks väikeses pakendis.

X100 CCT on vahemikus 2700K-6500K, CRI≥95 ja TLCI≥97.

Kohapeal olevad sisu loojad saavad minimeerida seisakuaega, sest valgusti saab laadida kolmel viisil, valides käepidemega aku, AC/DC-adapteri või 100 W PD kiirlaadimise vahel.

Kasutajad saavad valgusti värvitemperatuuri ja heledust hõlpsasti reguleerida soovitud efekti saavutamiseks kas Bluetoothi või pardakontrollide kaudu.

Kui muusikarežiim on sisse lülitatud, saab valgusefekte käivitada heli abil.
Näiteks välguefektina simuleeritud püssipaukude puhul või muutuda muusika järgi.

Ülimalt kompaktsed COB LED-tuled
Suur võimsus
Intuitiivne juhtimine
Mitu võimsusvalikut
5500K juures on X100 valgusjõud 1m kõrgusel koos reflektoriga 17032 Lux.

Zhiyuni Molus sarja saab hõlpsasti juhtida vi ZY Vega rakendusega.
Rakendus võimaldab juhtida nii X100 kui ka G60.
Selle rakenduse abil on sisu loojatel täielik kontroll oma valgustuse üle, sealhulgas võimalus täielikult reguleerida üksikuid valgusteid ja grupeerida mitu valgustit koos.

Ülikompaktne valgustus saab oma minimaalse kuju tänu Zhiyuni uuenduslikule DynaVort Cooling Systemile.
Uus uuenduslik jahutussüsteem, mis koosneb güroskoopi modelleerivatest jahutusalustest ja FOC-ventilaatorist, et vältida ülekuumenemist.
Tehnoloogia põhineb vedeliku dünaamikal ja hoiakute juhtimise algoritmil, mis suurendab märkimisväärselt jahutuse tõhusust õhuvoolu heitkoguste intelligentse juhtimise kaudu.
See tähendab, et sisu loojad saavad ülimalt kompaktse led-valgustuse, mis on valmis liikuvaks pildistamiseks ja millel on 100% sujuv valgustuse väljund ilma väreluseta.

Kõik Molus LED-valgustid on varustatud ZY-kinnitusega, mis võimaldab hõlpsasti kinnitada mis tahes Zhiyuni valgusmuundurid vastavalt teie vajadustele.
Saadaval on ka Bowensi adapter, et saaksite kasutada oma olemasolevaid valgusmuundureid.

Mis on karbis:
Zhiyun Molus X100
Zhiyun mini reflektor (ZY Mount)
120W AC/DC toiteadapter+kaabel
Toiteadapteri korralduskott
Kiirjuhend
Hoiukott
Taskuvalgusti rihm
X100 Grip aku
Bowensi adapter – B (ZY Mount)