SKU: 112595 Saadavus: 1 in Stock GTIN: 6949987420378

NANLITE MIXPANEL 150 RGBWW LED PANEL

 960,00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

Nanlite LED paneel MixPanel 150 RGBWW on püsiseade mõõtmetega 48,3 x 40,6 x 7,6 cm, mis on võimeline lülituma tugeva valguse jaoks mõeldud traditsioonilise multi-LED paneeli, pehme valguse jaoks mõeldud hajutava SMD LED paneeli ja häälestatava RGB paneeli vahel, et ühe nupuvajutusega luua värvilisi ning loomingulisi efekte. Seadmel MixPanel on ulatuslik CCT vahemik (2700–7500), et integreeruda sujuvalt mis tahes üldvalgustuse olukorraga, sobituda muude püsiseadmetega või selleks, et pakkuda loomingulist väljendust. Paneeli kõrged CRI/TLCI värviedastusindeksid (98/95) on värviesituse puhul täiustatud täpsuse märgiks. Suurema täpsuse tagamiseks on võimalik kohandada ka magentapunase/rohelise värvuse tasakaalu ja reguleerida ka valguse intensiivsust 0-st 100%-ni, et pakkuda täiendavat mitmekesisust.

MixPadi üheks lisafunktsiooniks on RGB režiim, mis kasutab seadme neli-ühes LED lampe, et pääseda sõna otseses mõttes ligi rohkem kui 16 miljonile erinevale värvikombinatsioonile optimaalse valiku tagamiseks. Valgustil on ka võimendusrežiim Boost. Kasutades tugeva valguse valgustit tavarežiimis, on seadme MixPanel 150 väljund 11 320 luksi 1 m ning 5600 K juures. Võimendusrežiimi Boost korral ulatub väljund 14 950 luksini. Valgustit MixPanel 150 on võimalik kohandada mis tahes stseeni jaoks ilma hallfiltreid või hajutamist lisamata, kuna seda on kiiresti võimalik hämardada 100% juurest 0% peale. Veel üheks eeliseks on kaasnev 43 geelkilega teek, mille valikus on viis CTO-d, viis CTB-d ja 33 Calcolorit. Lisaks on valgustil üheksa eriefekti, kuhu kuuluvad Hue Loop, CCT Loop, välklamp, pulseeriv efekt, torm, sireen, televiisor, paparatso välklambid ja küünlavalgus/leek.

Seade MixPanel 150 on võimeline töötama kõikjal maailmas tänu oma adapterile (100–240 VAC), kuid see toimib ka valikuliste akudega V-kinnitusega plaadi kaudu.

Kolm valgusallikat ühes
Kaubamägi Nanlite tooteseeria MixPanel on võimeline lülituma tugeva valguse jaoks mõeldud traditsioonilise multi-LED paneeli, pehme valguse jaoks mõeldud hajutava SMD LED paneeli ja häälestatava RGB paneeli vahel, et ühe nupuvajutusega luua värvilisi ning loomingulisi efekte.

Hämmastavalt ere valgusvoog
Kasutades tugeva valguse valgustit tavarežiimis, on seadme MixPanel 150 väljund 11 320 luksi 1 m ning 5600 K juures. Võimendusrežiimi Boost korral ulatub väljund 14 950 luksini. Valgustit MixPanel 150 on võimalik kohandada mis tahes stseeni jaoks ilma hallfiltreid või hajutamist lisamata, kuna seda on kiiresti võimalik hämardada 100% juurest 0% peale.

Väljapaistev värvus
Valguse eredus on oluline, kuid värvitäpsuseta võib järeltöötluses palju aega ja raha kaduma minna. Seadme MixPanel CRI indeks on 98 ja TLCI indeks 95 ning see teostab rohelise/magentapunase reguleerimist CCT-režiimis, mis tähendab, et võite olla kindel värvide taasesituse täpsuses.

Intuitiivne kasutajaliides
Seadme MixPanel operatsioonisüsteem on algusest peale loodud olema tõhus ja intuitiivselt kasutatav. Lisaks saate määrata eelseadistatud seaded, et isikupärastada oma valgustust ja muuta seda terviklikuks ning korratavaks.

Geelkile emulsioon ja praktilised efektid
Seadme Mixpanel geelkile emulsiooni režiim pakub 43 geelkile eelseadistust kahes valgusallikas (3200 ja 5600 K), mis hõlmavad viite CTO-d, viite CTB-d ning 33 Calcolori filtrit. Lisaks muudavad üheksa eelseadistatud reguleeritavat eriefekti võimalikuks selliste valgusfoonide jäljendamise nagu Hue Loop, CCT Loop, välklamp, pulseeriv efekt, torm, sireen, televiisor, paparatso välklambid ja küünlavalgus/leek.

Energiavaru kõikjal
Seadet MixPanel, mis on optimeeritud kasutamiseks stuudios või võtteplatsil, on energiaga võimalik varustada kaasneva mitmikpingega alalisvooluadapteri või valikuliste V-kinnitusega akudega, võimaldades töötada mis tahes asukohas, olenemata elektri olemasolust.