SKU: 3DKARUS Saadavus: 98 in Stock GTIN: 011100111000111
New

3D karu joogi kaunistus pisike vorm

 5,99

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

3D mängukaru vorm. Silikoonist valmistatud jääkuubikute salv. Armas 3D-jookide kaunistamise lahendus sobib suurepäraselt kohvi, piimajookide, peo kokteilide, kauni jääkohvi kaunistamiseks.

Joogiklaase valides veendu, et oled ostnud õige suurusega 3D-karu. Käesoleva karu mõõtmed on:
Kõrgus 5.8 cm
Laius: 5.5 cm

Materjal: vorm on valmistatud toidule sobilikust silikoonist, mis on mittetoksiline, kahjutu ja lõhnatu. Seda saab kasutada laias temperatuurivahemikus -40 ° C kuni 240 ° C. Seetõttu on see palju parem tooraine toodetele, mis peavad toiduga kokku puutuma.

Lihtne kasutada: valage jook lihtsalt vormi, külmutage vormi külmkapis 4-6 tundi, et jook oleks täielikult külmunud. Keerake silikoon teistpidi ja võtke karu vormist välja. Saate armsa väikese jäätunud karu. Lihtne kasutada, mugav vormimine ja lihtne puhastamine.

Kasutamine: saate 3D-karu kasutada erinevate jookide kaunistamisel, nagu karastusjoogid, mahl, kohv, piimatee. Asetate 3D-karu jääpiima teele, puuviljajookidele, kohvijookidele, kokteilidele, soodaveele, on see väga armas joogikaunistus.

Lai kasutusala: Lisaks saab seda kasutada ka fondantvormina ja šokolaadivormidena maiustuste ja šokolaadi valmistamiseks. Kokkuvõttes annab see uusi ideid sünnipäevadeks, pereõhtusöögiks, pidudeks ja fotosessioonideks.