SKU: JAA833DA Saadavus: 0 in Stock GTIN: 18208200689

Nikkor AF-P 70-300mm f/4,5–5,6E ED VR

 709,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Astuge selle täiskaadris telefoto suumiga esimeste sekka. Kiirema automaatse teravustamise ja režiimiga SPORT VR peate tegevusega sammu teravust kaotamata. Kergem, ilmastikukindel ehitus sobib igale poole.

Sport. Loodus. Reisimine. Alates võitja näoilmest kuni lendavate lindudeni – see kiiresti teravustav pikk FX-objektiiv jäädvustab erakordseid pilte ja videoid.
Fookuskauguse vahemik 70–300 mm (105–450 mm, kui kasutada koos Nikoni DX-formaadis üheobjektiivilise peegelkaameraga) viib teid vähese vaevaga tegevuse keskpunkti. Väikseim teravustamiskaugus 1,2 m kogu suumivahemikus ja 0,25-kordne maksimaalne reproduktsiooni suhtarv võimaldab teil lähedale pääseda ja kaadri täita. Ja sisemine fokuseerimissüsteem (IF) tähendab, et esiobjektiiv ei pöörle teravustamise ajal, mis on filtri kasutamisel mugav.

Tooge objektid fookusse eriti kiiresti ja eriti vaikselt. Jäädvustage videomaterjali peaaegu ilma igasuguse ajamimürata.
AF-P NIKKORI objektiivid võivad uhkeldada Nikoni samm-mootoriga, mis tagab vaikse, viivitamatu automaatse teravustamise. Videot salvestades laseb mootor teil sujuvalt fookust objektilt objektile nihutada. Nüüd saate jäädvustada videomaterjali, mida ei riku teravustava objektiivi heli.

Võrreldes selle täiskaadrilise objektiivi eelmise versiooniga on stabiliseerimine nüüd kiirem, vaiksem ja tulemuslikum. Stabiliseerimine võimaldab nüüd pildistada kuni 4,5 korda pikema säriajaga, kui muidu võimalik.¹ Ja see aktiveerub kohe, kui päästik poolenisti alla vajutada. See objektiiv võib uhkustada ka režiimiga SPORT VR, mis on pärit Nikoni profiobjektiividelt. Režiim SPORT VR pakub stabiilsemat pildiotsija pilti, millest on abi, kui jäädvustatakse erakordselt kiiret tegevust, või panoraamimisel.

Fookuskaugus: 70–300 mm

Suurim ava: f/4,5–5,6

Väikseim ava: f/32–40

Objektiivi ehitus: 18 elementi 14 rühmas (sh 1 ED-klaasist element)

Väikseim teravustamiskaugus: 1,2 m fookustasandilt kõikides suumiasendites

Kinnitatava filtri suurus: 67 mm

Läbimõõt x pikkus

Lisainfo

Kaal 0,414 kg
Mõõtmed 13,6 × 9,1 × 9,1 cm
Sulle võib ka meeldida...