SKU: 128249 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 8809298889197

Samyang AF 35-150mm F2-2.8 L mount

 1399,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
Samyang-logo

Kirjeldus

35–150 mm universaalsuumobjektiiv
Valgusjõuline – maksimaalne f/2–2.8 ava
Kiire ja täpne teravustamismootor
Tolmu- ja ilmastikukindel konstruktsioon
L-bajonetiga täiskaader kaameratele

35–150 mm universaalsuumobjektiiv maksimaalse f/2–2.8 avaga
Suurepärane objektiiv, mis toob pildistatava udustatud taustast esile
Mitmed videograafidele suunatud funktsioonid: Dolly Shot, digitaalne Par-Focal funktsioon, sujuv fookuspunkti liikumine, minimeeritud focus breathing
Kiire, vaikne ja täpne Linear STM teravustamismootor
Lisatud tihendid kaitsevad objektiivi kerge vihma, lume ja tolmu eest
Seadistatav lüliti ja fookuse hoidmise nupp

Üks objektiiv kõigeks. Samyang’i uus suumobjektiiv on universaalne, kattes enimkasutatavad fookuskaugused – 35, 50, 85 mm – ning ulatudes kuni 150 mm kaugusele. Kuigi see objektiiv on peamiselt loodud portreefotograafidele, on see kasulik ka reklaamide, ürituste ja reiside jäädvustamiseks.

Suurepärane pildikvaliteet. Objektiivi optiline konstruktsioon koosneb 21 läätsest (sh 2 ASP, 1 HB, 3 H-ASP ja 6 ED elementi), mis on jagatud 18 grupiks, et tagada eeskujulik pildikvaliteet kogu pika suumivahemiku ulatuses. UMC (Ultra Multi-Coating) vääristus minimeerib peegeldusi, mis aitab omakorda säilitada loomulikke värve ning saavutada selgeid ja kontrastseid kaadreid. Imeline taustahägu
Maksimaalse f/2–2.8 ava aitab tõhusalt eraldada objekti taustast ja üheksa diafragmalamelli loovad ühtlase ja meeldiva tausta hägustamise.

Kiire ja vaikne teravustamismootor. Objektiivis on kasutusel Samyang’i Linear STM teravustamismootor, mis pakub kiiret, vaikset ja täpset teravustamist. See sobib suurepäraselt ka videotöös kasutamiseks. Objektiiv on disainitud parfokaalsena, mis on eriti kasulik videovõtetel. Kui oled käsitsi teravustamise režiimis (MF) mingile objektile teravustanud, siis ei ole suumimisel vaja fookust korrigeerida. See võimaldab videovõtetel aega kokku hoida ning teisalt säilitada täpne ja stabiilne fookus. Ka focus breathing on selle objektiivi puhul viidud miinimumini.

Lühike lähim teravustamiskaugus. Selle objektiivi lähim teravustamiskaugus on 35 mm juures 32 cm ja 150 mm juures 85 cm. Tänu objektiivi lahtisele avale võimaldab see luua ainulaadse perspektiiviga võtteid, millel objektiivi läheduses olev objekt eraldub kaunilt hägustatud taustast.

Funktsionaalsus. Objektiivi küljel olevad muudetava funktsiooniga lülitid ja nupud võimaldavad kasutajal objektiivi enda vajadustele vastavaks kohandada. Samyang Lens Station (saadaval eraldi) võimaldab objektiivi kohandada Sinu vajaduste järgi.

Ilmastikukindel disain. AF 35-150 mm f/2-2.8 on ilmastikukindla disainiga. 12 tihendit erinevates objektiivi piirkondades aitavad vältida tolmust, kergest vihmast või lumest tekkida võivaid kahjustusi.