Allahindlus!
SKU: 70200II28L Saadavus: 0 in Stock GTIN: 4960999575070

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM Lens

 1859,00

Laos

Compare

Kirjeldus

• Kõrgetasemeline L-seeria telefoto zoom-objektiiv
• f/2.8 ava madalateks valgustingimusteks
• 4-astmeline pildistabilisaator
• fluoriit ja UD-läätseelemendid
• vastupidav ehitus
• miinimum teravustamiskaugus 1,2m
• vee- ja tolmukindel
• 8-lamelliga ava
• rõngastüüpi USM AF mootor

L-seeria kvaliteet
Olles kõige populaarsem objektiiv paljude professionaalsete fotograafide seas, vastab EF 70-200mm f/2.8L IS II USM kõikidele Canoni kõrgetele L-seeria optika, ehituskvaliteedi, usaldusväärsuse ning kasutusmugavus standarditele. Tolmu- ning niiskuskindlad tihendid kaitsevad läätse isegi kõige karmimates ilmastikutingimustes.

Kiire ava
Kiire f/2,8 ava lubab madalates valgustingimustes pildistamist. See kiire ava tagab madala teravussügavuse ning pildistatav tuuakse segasest taustast selgelt esile.

Pildistabilisaator
Juhtudel, kui statiivi pole võimalik kasutada on Canoni 4-astmelise pildistabilisaatoriga objektiiv ideaalne madalates valgustingimustes pildistamiseks. Canoni pildistabilisaator võimaldab fotograafidele kasutada säriaegu, mis on kuni 4-astet pikemad ilma foto udustumiseta.

Fluoriidist läätseelement ja 5 UD-läätseelementi
Kõrgetasemelisest fluoriidist tehtud läätseelement korrigeerib kromaatilised aberratsioonid ning 5 UD (ülimadala dispersiooniga) läätseelementi tagavad suurepärase pildikvaliteedi, kõrge kontrasti ja loomulikud värvid kogu zoom´i ulatuses.

8-lamelliga ava
Ümmargune 8-lamelliga ava võimaldab perfektset tausta udustamist suure avaga, isoleerides objekti taustast.

Kiire ja vaikne autofookus
Objektiivi micro USM mootor võimaldab ülikiiret ja vaikset autofookust, mis koostöös võimsa protsessori ja uute algoritmidega on kiirem kui inimsilm.

Rõngastüüpi USM-mootor ja uus AF algoritm võimaldavad ülikiiret ja vaikset autofookust. Mehaaniline manuaalne fookustamine tühistab autofookuse ilma AF režiimi vahetamata. Minimaalne fookustamiskaugus on vähendatud 1,2 meetrini ja fotograaf saab pildistatavale lähemal seista.

Lisaseadmed
Objektiiviga on kaasas ET-87 val

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.