Uus püsivara. Uus filmikomplekt. Uued võimalused.

By in
666
Uus püsivara. Uus filmikomplekt. Uued võimalused.

London, Ühendkuningriik, 18.veebruar 2021: Täna on Nikonil rõõm teavitada uuest püsivarast Z 7II ja Z 6II täiskaadri (Nikoni FX-formaat) peeglita kaameratele. Samuti teavitab Nikon uue Z 6II Essential Movie Kiti väljaandmisest. 

Nikon-Z-6II-and-Z-7II-Firmware-update-ver-110

Püsivara ver. 1.10 anti välja 25. veebruaril 2021. See püsivara värskendus parandab kaamerate Z 7II ja Z 6II Eye-Detection AF-i jõudlust ning võimaldab täiendavaid salvestusformaate ning video töövooge Z 6II-ga pildistamisel. Uus Z 6II Essential Movie Kit annab filmitegijatele kõik peamised töövahendid, mida on vaja uuel tasemel videosisu loomiseks. 

Püsivara 1.10 värskenduse järel on Z 6II ja Z 7II kaamerad võimelised tuvastama inimese silmi ka siis, kui näo suurus kaadris on väike. Täiendusi on näha automaatala AF (inimesed) ja laiala AF (L-inimesed) pildistamisel. See püsivara värskendus lisab 4K UHD/60p1 toe ka Z 6II videosalvestusvalikutele ja võimaldab RAW-videoväljundi2,3 välistele Blackmagic Design salvestajatele4 nii Z 7II kui ka Z 6II jaoks. Pärast värskendust saavad filmijad salvestada5 nii Blackmagic RAW kui ka ProRes RAW formaadis. 

Nikon-Z-6II-Essential-Movie-Kit

Blackmagic RAW on lihtsalt kasutatav koodek, millel on kõik RAW-i salvestamiseelised. Mitme uue tehnoloogiaga, näiteks uue täiustatud mosaiigi eemaldamise algoritmiga, pakub Blackmagic RAW visuaalselt kadudeta pilte, mis sobivad ideaalselt suure eraldusvõime, suure kaadrisageduse ja suure dünaamilise ulatusega töövoogude jaoks. Uus Z 6II Essential Movie Kit on saadaval alates veebruari lõpust FOTOakadeemia OÜ Tallinna esinduskauplusest. Sellesse filmimiskomplekti kuulub Nikon Z 6II täiskaader peeglita kaamera, millel on juba võimaldatud RAW-videoväljundi funktsioon. See sisaldab ka Atomos Ninja V, Nikoni FTZ-kinnitusadapterit, SmallRigi kiirvabastusega kaamerapuuri ja peamisi tarvikuid, nagu akud. Kõik vajalikud töövahendid, et viia videosisu uuele tasandile. Komplekti maksumus on 3100 Eur.

Püsivara 1.10 kaamerale Z 7II on allalaadimiseks saadaval siin
Püsivara 1.10 kaamerale Z 6II on allalaadimiseks saadaval siin

54321
(0 votes. Average 0 of 5)