Nikon annab teada ühendatud kaamera COOLPIX S6600 ja suure suumiga kaamera COOLPIX L620 turule toomisest

By in
521

Nikon Europe teatas täna COOLPIXi valikus kahe uue kompaktkaamera turule toomisest: ühilduv Nikon COOLPIX S6600 muudetava nurgaga LCD-ekraani, hõlpsaks jagamiseks sisseehitatud WiF ja 12-kordse suumiga NIKKORi objektiiviga; ning ergonoomiline Nikon COOLPIX L620 täiustatud suumi ja täis-HD-videoga.

 

Nikon COOLPIX S6600 – vaadake maailma uuest vaatepunktist

Rabavate autoportreede tegemine läks tänu COOLPIX S6600 muudetava nurgaga ekraanile nüüd veelgi lihtsamaks. Ekraan on mõeldud piltide jäädvustamiseks suurtelt või väikestelt nurkadelt, nii et käsivarre kauguselt autoportree tegemiseks pole enam vaja oletada. Kui ekraan on autoportree režiimis, võimaldab viipejuhtimine käeviipega jäädvustada fotosid või videoid või isegi suumi kontrollida.

Peale ideaalsete portreede võimaldamise kombineerib COOLPIX S6600 mitut funktsiooni, mis aitavad tagada erakordse pildikvaliteedi mis tahes tingimustes. 16-megapiksline tagantvalgustatud CMOS-andur kombineerub 12-kordse optilise suumiga, et tagada erksad fotod ja videod isegi eredas päikesevalguses või ööstseenides vähese valguse tingimustes. Stereo ja optilise suumiga täis-HD-video pakub veelgi rohkem loomingulisi valikuid, eriti kuna muudetava nurgaga ekraan suudab tegevust jälgida igalt tasandilt.

Nikon Europe’i tootejuht Nicolas Gillet ütles: „COOLPIX S6600 on piisavalt õhuke, et mahtuda taskusse, kuid piisavalt kaasaegne, et avaldada muljet iga pildi ja videoga. Kaamera on ideaalne kõigeks alates täiuslikest portreedest ja lõpetades uskumatute maastikufotodega. See Nikoni COOLPIXi kaamera muudetava nurgaga ekraaniiga on meeltmööda igale fotograafile, kes tahab, et tema fotod silma paistaksid.“

Peale selle on kaameral palju filtreid ja efekte, mis teevad teie pildid ainulaadseks ja suurepäraseks. Režiimiga Quick Effect saab ainult nupuvajutusega lisada eriefekti kohe pärast pildi tegemist, mis teeb enne üleslaadimist loomingulise elemendi lisamise lihtsaks. Kaameral on 30 erinevat efekti ja 18 stseenirežiimi enneolematuteks võimalusteks. Suurepärase reisikaaslasena pakub COOLPIX S6600 režiimi Easy Panorama, millega saab probleemideta pildistada hämmastavaid vaateid. Hägustumise ja vibratsiooni stabiliseerimine (VR) tagab, et pildid on selged. Kaamera on saadaval neljas erinevas värvitoonis (must, punane, lilla, valge) ja näeb välja sama rabav kui maastik selles paigas.

 

COOLPIX S6600 on saadaval soovitatava jaehinnaga 229 Euro.

Nikon COOLPIX L620 – suur suum, mis on loodud muljet avaldama

Turule toodi ka COOLPIX L620, mis on uus lisa suure suumiga L-seeriasse.18-megapiksline CMOS BSI-andur koos 14-kordse NIKKORi lainurk-suumobjektiiviga tagab, et COOLPIX L620 saab iga kord tipptasemel kvaliteediga tulemuse. Kaamera kasutuslihtsus asetab lõbu ja vabaduse fotograafia südamesse.

Nikon Europe’i tootejuht Nicolas Gillet ütles: „COOLPIX L620 on mugav hoida ja lihtne kasutada. Selle selge 3-tolline LCD-ekraan sobib kõigile, kes soovivad intelligentset kaamerat, millel on suur suum, loomingulised efektid ja täis-HD-video tegemise võimalus.Kaamera on kasulik igal ajal ja igal pool. Selle ergonoomiline kujundus sisaldab AA-tüüpi aku sektsiooni, mis püsib ilusti käes, mistõttu on akut lihtne laadida ja pildistamist jätkata.18 stseenirežiimiga on põhiasjade eest hoolt kantud, Scene Auto Selector režiimis Easy Auto võimaldab teil keskenduda pildi tegemisele ja hetke nautimisele.“

Kvaliteetfotograafia võimalikult ligipääsetavaks muutmiseks on COOLPIX L620-l režiim Easy Panorama, hägususe stabiliseerimine, objektiivi nihke vibratsiooni stabiliseerimine (VR) ja sihtmärgi leidmise automaatne teravustamine (AF), mis tuvastab objekte automaatselt ning võimaldab teil sihtides ja pildistades kindel olla, et te saate oma oskustest olenemata parima pildi.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply