Nikon tutvustab uusi sportoptika tooteid

By in
633

Nikon tutvustab uusi ACULON A211 binokleid

Suurepärane optiline sooritus ei pea maksma tervet varandust. Nikon on alati vankumatult kinni hoidnud  eesmärgist varustada oma kliente kõrgkvaliteetsete toodetega mõistliku hinna eest. Uus binoklite sari on selle eesmärgi tõestuseks. Uus ACULON A211,  mis on pärinud juba olemasolevate mudelite suurepärase sooritusvõime, täidab oma eesmärki eelarvetundlikule kliendile hämmastavalt hästi.

Aculon A211 binoklid on loodud väga mitmete vabaaja veetmise tegevuste jaoks nagu reisimine, matkamine või vabaõhuüritused. Veel enam, 9 mudeli seast leiab igaüks endale binokli, mis just tema vajadustele sobib.

Iga Nikoni toote aluseks on eesrindlik tehnoloogia. ACULON A211 binoklid ei ole erandiks. Mitmekihilise kattega objektiividega ja suure läbimõõduga apertuuri  valikuga pakuvad need äärmiselt eredat pilti ning laia vaatenurka.

Hingematvad visuaalsed kogemused tulenevad ka asfäärilistest läätsedest. Detailne kuju vähendab moonutuste nägemist ja suurendab teravat, moonutamata pildikvaliteeti läbi terve objektiivi pinna ulatuse. ACULON A211 binoklil on ka mugavad kummist pööra- ja- lükka okulaarikatted, et hõlbustada silmade õigesti paigutamist keskpunkti suhtes. Asfäärilisi läätsi ja lükka-ja-pööra kummist okulaarikatteid ei ole Zoom mudelitel.

ACULON A211 binoklid on disainitud ka kõige keerulisemateks olukordadeks. Põrumiskindel kummiümbris kaitseb ja tagab kindla mugava haarde.

ACULON A211 16×50 ja ACULON A211 10-22×50 mudelid sisaldavad kohandatavat  Nikoni statiivi. Kõigile teistele ACULON A211 mudelitele saab samuti statiivi külge monteerida.

Tootevalik: 7×35, 8×42, 10×42, 7×50, 10×50, 12×50, 16×50, 8-16×40, 10-22×50

 

Nikon esitleb ACULON T01 – uue generatsiooni trendikaid ja kõrgkvaliteetseted binokleid

Nüüd ootab kõikide eelarvete ja maitsete esindajaid ees helge tulevik – Nikon tutvustab uut rida mõistliku hinnaga ACULONI binoklite seerias. Olles varustatud mitmekihiliste objektiividega, 21 mm-se apertuuriga  ja 8- või 10-kordse suurendusulatusega, pakuvad ACULON T01 binoklid hämmastavalt selget ja suurte kontrastidega pildikvaliteeti.

Stiilne ja kompaktne disain on ideaalne igat tüüpi vaba aja veetmiseks. ACULON T01 binoklid on ideaalsed igaks puhuks, kuna nad on piisavalt väikesed, et mahtuda taskusse ja üllatavalt kergekaalulised.

Veel toredamaks teeb asja see, et võimalik on valida viie erineva värvi vahel. Lisaks standardsele mustale on ACULON  T01 saadaval sinise, punase, oranži ja sportliku valge mudelina.

Nikoni ökoklassi optika paneb täiusliku punkti – kõik läätsed ja prismad on 100% plii- ja arseenivabad.

Tootevalik: 8×21 valge, 8×21 sinine, 8×21 oranž, 10×21 must, 10×21 punane

 

Nikoni sportoptika tutvustab tipptasemel laserkaugmõõtjat

Golgimängijad mis tahes oskustasemega saavad nüüd oma mängu parandada kasutades Nikoni viimast tehnoloogiat: Coolshot AS laserkaugmõõtjat.

See kõrgkvaliteetne riist mitte ainult ei mõõda kaugust auguni täpselt ja kiiresti, vaid sellel on ka nurga kompensatsiooni tehnoloogia. See arvestab sihtmärgi kõrgust ning seejärel kuvab nii tegeliku horisontaalse kui ka maastikule kohandatud kauguse 10 kuni 550 meetri raadiuses (11-600 jardi)

Sihtmärgi prioriteedi lülitussüsteemil on kaks mõõtmise režiimi: esimese sihtmärgi prioriteedi režiim ja kaugema sihtmärgi prioriteedi režiim. Esimese sihtmärgi prioriteedi režiim on ideaalne golfimängijatele, sest see pakub täpse mõõdu lipu kaugusest vaid nupuvajutusega. Isegi keerulistes valgustingimustes on ere LED-valgustusega ekraan selgesti nähtav.

Praktilisest vaatevinklist on ergonoomiliselt ehitatud COOLSHOT AS ideaalne aksessuaar. Kompaktse, kergekaalulise ja veekindlana mahub see ilusti golfikotti ja seda saab kasutada kõikides ilmastikuoludes.

 

Nikon tutvustab uusi tipptooteid jahimeestele

Olles alates  1917. aastast üle maailma tunnustatud oma optilise tipptaseme eest, on Nikon hiljuti teinud suuri investeeringuid jahimaailma helge tuleviku nimel üle kogu maailma. Firma laiendab oma jahi- ja laskmistehnika optikat nelja suurepärase tootega: Monarch 3 sihik, Prostaff 5 IL sihik, Prostaff 3 sihik ja Prostaff 7 laserkaugmõõtja.

Kauaoodatud uuendused vee- ja udukindlatel sihikutel ei valmista pettumust. Mõlemad, nii Monarch 3 sihik kui ka Prostaff 5 IL sihik pakuvad üleni mitmekihilisi optilisi süsteeme, mis on ühed parimad turul olevatest. Neil on hetkega nullitav vedrunupp kiireks ja lihtsaks niitristiku reguleerimiseks. Fookuse parallaksi reguleerimine külje pealt tähendab optimaalset täpsust väga paljude kauguste puhul.

Monarch 3 sihikul on mitu erinevat mudelit ja sellel on ebatasane ühest tükist koosnev torukonstruktsioon, millega saavad jahimehed suurepäraseid tulemusi päevasel ajal ning samuti sportlaskjad. Hämaras on Prostaff 5 IL koos oma valgustatud niitristikuga ja 5-sammulise tugevuskontrolliga ideaalne sihik.

Nikoni arenenud sihikute tehnoloogia pakub jahimeestele suurt valikut. Prostaff 5 IL on saadaval nii Duplex sihiku kui ka BDC sihikuna. BDC sihikuga on jahimeestel võimalik sooritada õigeaegseid laske kauguselt, mis varem arvati võimatu olevat. Unikaalsed ballistilised ringid annavad uskumatu eelise, muutes sihtimise täpsemaks kaugema vahemaa puhul, kuid samal ajal pakkudes ikkagi head vaadet ka lühema vahemaaga laskmisel.

Monarch 3 puhul on niitristikute valik veelgi suurem. Sõltuvalt mudelist on need Duplex, BDC, Mildot, Fine Crosshair ja Fine Crosshair koos Dot niitristikuga.

Nikoni viimaste lisade lisandumist oma jahioptika varustusse on põhjust tähistada ka teistel põhjustel. Kergekaalulise, kõrgkvaliteetse Prostaff 3 sihikuga 16-48×60 on kaasas kompaktstatiiv ja vastupidav kandekott – see on täiuslik “minekuks valmis” komplekt. Üleni mitmekihilised objektiivid ja prismad pakuvad üliteravat pilti hämmastava eredusega. Olles vee- ja udukindel, on Prostaff 3 sihik kaetud kaitsva kummist ümbrisega ning seega disainitud kasutamiseks ka kõige raskemates oludes.

Nikoni uue optilise jahivarustuse rea lõpetab veekindel Prostaff 7 laserkaugmõõtja. Selle kaugsihtmärgi režiim ja ere LED valgustus on ideaalsed kiireks ja lihtsaks mõõtmiseks metsaga kaetud aladel. Kompaktse ja kergekaalulisena ei lisa see kaugmõõtja pea mingit lisakaalu relvadele, binoklitele ega muule jahivarustusele.

PROSTAFF 3: 16-48×60

PROSTAFF 5 IL: Tootevalik: 3.5-14x50SF, 4.5-18x40SF

PROSTAFF 7

MONARCH 3: Tootevalik: 1-4×20, 2-8×32, 2.5-10×42, 2×5-10×50, 3-12×42, 4-16×42, 4-16×50, 5-20×44, 6-24×50

 

Nikoni sportoptika tutvustab kergekaalulise sihiku komplekti

Nikoni Prostaffi seeria, mis on professionaalsete kasutajate poolt tunnustatud oma disaini ja suurepärase soorituse poolest, pakub nüüd kompaktset, kergekaalulist sihiku komplekti väga meeldiva hinna eest. See sisaldab kõrgkvaliteetset Prostaff 3 sihikut ja kompaktstatiivi, mis on kenasti paigutatud vastupidavasse kandekotti.

Nende jaoks, kes nõuavad peatamatut optilist sooritust vaatamata ilmastikuoludele või valgustingimustele, võib Prostaff 3 sihik muutuda potentsiaalseks uueks lemmikuks. Üleni mitmekihiline objektiiv ja prismad pakuvad üliteravat pilti hämmastava eredusega. Perfektselt reguleeritav integreeritud fookusokulaar suure silma kaugusega pakub kompromissitut mugavust. Vee- ja udukindlana on Prostaff 3 sihik kaetud kaitsva kummist ümbrisega ning see on disainitud kasutamiseks ka kõige keerulistemas olukordades. Kaaludes vaid 620 grammi, ei ole seda raske kaasa võtta nii lühikestele kui ka pikematele ekskursioonidele.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply