Nikon tutvustab uusi kallite mälestuste jäädvustamiseks mõeldud, võimsa suumi ja Wi-Figa COOLPIX-seeria kaameraid

By in
455

Täna täieneb Nikon Europe’i COOLPIX-kaamerate valik kolme uue kompaktkaamera võrra, nende seas on kaks võimsa suumiga mudelit ja kaks on varustatud sisseehitatud juhtmevaba pildiedastuse tehnoloogiaga, mis laseb pildid koheselt ühilduvasse nutiseadmesse saata. 18-megapiksline S9500 on varustatud Wi-Fi, uskumatult võimsa 22-kordse optilise suumi, 7,5 cm (3,0-tollise) OLED-ekraani ja sisseehitatud GPS-iga. 16-megapikslise S5200 juurde kuulub Wi-Fi, NIKKORi 6-kordne suumiga lainurkobjektiiv ja kõrge eraldusvõimega (460 kilopunkti) 7,5 cm (3,0-tolline) LCD-ekraan. Ja 18-megapikslisel S9400-l on ette näidata 18-kordse suumiga NIKKORi objektiiv ning 7,5 cm (3,0-tolline) OLED-ekraan. Kõigil mudelitel on olemas tagantvalgustusega CMOS-pildiandur, objektiivinihke stabilisaator ja täis-HD (1080p) video salvestamise võimalus.

Nikon Europe’i tootejuht Nicolas Gillet kommenteerib: “Need lisandused meie COOLPIX-seeriasse vastavad supersuumi-sõprade ja sotsiaalmeedia huviliste vajadustele. S9500 on säärase taskukaamera kohta vapustavalt mitmekülgne, peamiselt tänu oma 22-kordse suumiga objektiivile, millega saavad jäädvustatud nii kordumatu safari kui ka lähivõtted lemmikbändist. Sel on olemas isegi võimalus kasutada nutiseadet kaamera kaugjuhtimispuldina, millest on abi autoportreede tegemisel. Nii S9500 kui ka S5200 on varustatud Wi-Fi tehnoloogiaga, mis muudab piltide ühilduvasse nutiseadmesse saatmise ja nende jagamise lihtsaks. Kõigi kolme kaamera puhul on garanteeritud paremad pildid kui on võimalik teha nutitelefoniga, sest lisaks paremale pildikvaliteedile on neil olemas optiline suum, mis toob objektid tegelikult lähemale, mitte ei suurenda pildi ühte osa nagu digitaalse suumi puhul.“

 

COOLPIX S9500 – Üleslaadimist väärt lähivõtete jaoks

Võimalustkiiresti lülituda lainurk-võttelt ülikaugfotole peab ise kogema, et sellest aru saada, ja COOLPIX S9500 oma NIKKORi 22-kordse optilise suumiga objektiivi ja ED-klaasiga üllatab teid kindlasti. Selle kaamera uskumatult mitmekülgne fookuskauguste vahemik 25 – 550 mm teeb pildistamise mõnusaks, olgu tegemist kaugvõtete või vahetute lähifotodega.

Tagantvalgustusega 18-megapiksline CMOS-pildiandur ja objektiivinihke stabilisaator aitavad ka kõige möllurikkamatel sündmustel, näiteks spordivõistlustel või staadionikontsertidel COOLPIX S9500 abil nõelteravaid pilte ja videoid salvestada. Objektiivi ees asuvast stseenist reaalaja vaadet pakkuv ere ja kontrastne 7,5 cm (3,0-tolline) OLED-ekraan muudab kadreerimise lihtsaks.

Kui hetk on jäädvustatud täpselt nii, nagu ta teile mälusse jääb, saate seda kohe ka sõprade ja perega jagada, sest S9500 saadab teie kvaliteetpildid otse teie nutiseadmesse*, kust on lihtne neid oma lemmik-sotsiaalmeediasse üles laadida.

Tahate hetke veel paremini jagada? COOLPIX S9500 laseb vaid ühe nupuvajutusega salvestada täis-HD (1080p) videot ja filmida isegi eraldi stseene ühe sujuva videona. Veelgi enam, sisseehitatud GPS lubab pildid suvalisel ajal geotagidega varustada või arvutis hiljem oma teekonda rekonstrueerida, elektrooniline kompass aga ütleb teile täpselt, millisesse ilmakaarde kaamera suunatud on.

COOLPIX S9500 on saadaval neljas värvitoonis: hõbedane, must, punane ja pruun, ning selle soovituslik jaehind on 349 Eur.

 

COOLPIX S5200 – stiilne jagamine

Taskuformaadis 16-megapiksline COOLPIX S5200 laseb teil oma sisseehitatud Wi-Fi abil erilisi hetki jäädvustada ja kohe ka jagada. Olgu tegemist perekondliku sünnipäeva või lõbusa õhtuga linnas, S5200 saadab pildid ja videod vaevata teie nutiseadmesse*, kust saate need teistele vaatamiseks üles laadida.

Kõrge eraldusvõimega 7,5 cm (3,0-tolline) LCD-ekraan on kontrastne ja selge ning 16-megapiksline CMOS-andur tagab eeskujulikud võtted ka halvas valguses. NIKKORi 6-kordne optiline suum teeb lihtsaks nii grupipiltide kui ka lähivõtete salvestamise ja objektiivinihke stabilisaator kompenseerib kaamera rappumist reaalajas, nii et tulemuseks on teravad pildid ja videod igas olukorras. Kui hetk väärib filmimist, võite S5200-e spetsiaalse nupu abil ühe vajutusega täis-HD video salvestamisele lülitada.

COOLPIX S5200 on saadaval viies värvitoonis: hõbedane, must, punane, sinine ja ploomikarva, ning selle soovituslik jaehind on 209 Eur.

 

COOLPIX S9400 – kompaktne ja rikkalike võimalustega kaamera

Neile, kes otsivad stiilset abimeest oma seikluste jäädvustamiseks, on kompaktne suumkaamera COOLPIX S9400 igati sobiv kaaslane reisile, spordiüritustele, kontsertidele ja mujale kaasa võtmiseks. Üliõhukest ja ülivõimsa suumiga kaamerat S9400, mis on mõeldud nii suursündmuste kui ka ootamatute hetkede jaoks, iseloomustab kõikvõimas 18-kordse suumiga NIKKORi objektiiv, muljetavaldav 7,5 cm (3-tolline) OLED-ekraan, objektiivi nihke stabiliseerimine ja täis-HD videosalvestus.

Algajale filmihuvilisele mõeldes on S9400 varustatud fantastiliste filmifunktsioonidega, näiteks saab filmimise poole pealt peatada ja siis taas käivitada ning lõpuks üheks sujuvaks videofailiks kokku sulatada. Salvestamisel saate kasutada optilist suumi koos automaatse teravustamisega, samuti on võimalik iFrame’i formaadis salvestada. Videote suuremal ekraanil vaatamiseks tuleb kaamera sisseehitatud HDMI-ühenduse abil otse HD-teleri külge ühendada.

COOLPIX S9400 on saadaval neljas värvitoonis: hõbedane, must, punane ja valge, ning selle soovituslik jaehind on 289 Eur.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply