Hetkede jaoks, mis on jagamist väärt - tutvustame Nikoni kaameraid COOLPIX S2700 ja Wi-Fi ühendusega COOLPIX S6500

By in
431

Täna täieneb Nikoni COOLPIX-kaamerate seeria kahe uue mudeliga, mis on nii kompaktsed ja stiilsed, et sobivad ükskõik kuhu kaasavõtmiseks. Sisseehitatud Wi-Fi, 16-megapikslise CMOS-anduri ja NIKKORi lainurk-objektiiviga (12-kordne optiline suum) varustatud värvikas S6500 võimaldab oma kogemusi kohe teistega jagada, sest internetiühenduse abil kulub kvaliteetsete piltide üleslaadimiseks vaid sekundeid. Kompaktne ja stiilne S2700 mahub taskusse, aga tema juurde kuulub NIKKORi kuuekordse suumiga lainurkobjektiiv, 16 megapikslit, 6,7 cm (2,7 tolline) Peegeldusvastase kattekihiga LCD-ekraan ja HD (720p) videosalvestus.

“Nii COOLPIX S6500 kui ka COOLPIX S2700 teevad suurepäraste piltide ja video salvestamise reisil imelihtsaks, ja S6500 laseb neid ka kohe internetis jagada,” selgitab Nikon Europe’i tootejuht Nicolas Gillet. “Mõlema mudeli lainurk-objektiivid võimaldavad grupipiltide jaoks kaugemale suumida või kellestki erilisest lähivõtteid teha, Nutika portree süsteem ja Glamour-retušeerimise valikud kindlustavad kõige kaunimad portreed. S6500 juurde kuuluv Wi-Fi ühendus laseb kvaliteetseid pilte kohe pärast pildistamist pere ja sõpradega jagada.”

S6500 – suumi lähemale ja jaga

COOLPIX S6500 tähendab, et enam ei pea pildikvaliteedi ja kohese üleslaadimise vahel kompromisse tegema. NIKKORi 12-kordse optilise suumiga lainurkobjektiiv (25-300 mm) aitab salvestada teravaid, kõrge eraldusvõimega fotosid nii lähedalt kui kaugelt ja 16-megapiksline CMOS-andur kindlustab õige valgustatuse, olgu tegemist päikseloojangu, hämara kontserdi või romantilise õhtusöögiga küünlavalgel.

Täis-HD (1080p) videosalvestuse teeb lihtsaks spetsiaalne videosalvestusnupp, mis lülitab kaamera pildistamisrežiimilt filmirežiimile. Nikoni automaatse stabiliseerimise tehnoloogia aitab jagu saada kaamera rappumisest, nii et võite täielikult keskenduda pildi kompositsioonile.

Kui jagamist väärt pildid ja videod on olemas, saate need sisseehitatud Wi-Fi abiga otse nutiseadmesse[i] saata ja lemmiksotsiaalvõrgustikku üles laadida. Nutiseadet saab kasutada ka kaamera kaugjuhtimispuldina, millest on abi autoportreede tegemisel. 

S2700 – värvikas viis oma elu jäädvustamiseks

Kompaktse S2700 20,7-millimeetrine korpus, mis on saadaval paljudes kaunilt säravates värvitoonides, sobib kätte nagu valatult. NIKKORi 6-kordse optilise suumiga objektiiv aitab pildistamisel täpsust tagada ja 16-megapiksline CCD pildiandur võimaldab selgeid pilte ning teravat HD (720p) videot.

Nutikad automaatfunktsioonid häälestavad kaamerat vastavalt olukorrale, nii et teie ülesandeks jääb ainult pildistamine, tulemused on täiuslikud. Lisaks aitavad Nutika portree süsteemi võimalused, nt naeratusedetektor, silmapilgutuse-kaitse, nahatooni pehmendamine ja kaamera punasilmsuse eemaldamise režiim teil oma objekti kaunimaks muuta. Kui pilt on olemas, saate kaheksa Glamour-retušeerimise valiku abil oma portreid veelgi meeldivamaks muuta.

COOLPIX S2700 on saadaval seitsmes värvitoonis: hõbedane, must, punane, purpur, sinine, roosa kaunistustega ja purpur kaunistustega.

S6500 – muud peamised omadused:

7,5-sentimeetrine (3-tolline) LCD-ekraan (460 kilopunkti): Nikoni selgete värvidega kuva tehnoloogia tagab teravad kontrastid ja selge vaatamise isegi eredas päikesevalguses või hämaras valguses.

Automaatne HDR-režiim: jäädvustab igas olukorras pilte muljetavaldavalt nüansirikastes värvitoonides. HDR-režiimis ühendab kaamera kaks erineva säritusega ja ühe katikuvabastusega tehtud kaadrit ning loob suure dünaamilise ulatuse ja rikkaliku värvisujuvusega pildi.

Easy Panorama 360°/180°: võimaldab vertikaalset ja horisontaalset lausteravustamist dünaamiliste panoraamvõtete tegemiseks.

Pidev sarivõttega pildistamine: kiirelt liikuvate objektide pildistamine on lihtne. Kaamera suudab teha kuni seitse järjestikust võtet kiirusel 10 kaadrit sekundis.

Retušeerimismenüü: võimaldab fotosid kohapeal täiustada rea filtriefektide abil, sh kiire efekti režiim taasesitusel. Näiteks valikuline värv, mis teisendab teie pildi ühevärviliseks ja lisab seejärel teie valitud kohale värvi, ning Cross Screen (tähekujuline sära), mis annab eredatele objektidele tähesäraefekti.

19 stseenirežiimi: need optimeerivad kaamera sätted automaatselt populaarsete pildistamisstiilide ja efektide järgi. Tehke suurepäraseid pilte, valides lihtsalt pildistamisolukorraga sobiva režiimi.

3D-pildistamisrežiim: võimaldab teha kolmemõõtmelisi pilte, mida saab kuvada 3D-telerites ja -arvutiekraanidel.

Objekti jälgiv automaatne teravustamine: tehke teravaid pilte liikuvatest objektidest. Objekti jälgimise automaatse teravustamise funktsiooniga jääb objekt teravaks isegi siis, kui see paigal ei püsi.

EXPEED C2: Nikoni kiire ja võimas pilditöötlussüsteem tagab suure töökiiruse, parema videosalvestuse, suure tundlikkuse ja maksimaalse pildikvaliteedi.

S2700 – muud peamised omadused:

Liikumise põhjustatud hägususe vähendamine: vähendab kaamera rappumise efekti, et kompenseerida kaamera ja objekti liikumist. Kõrge ISO (kuni 3200) valgustundlikkus vähendab ohtu, et objekti liikumise või halva valguse tõttu jääb pilt udune, ja Parima kaadri valija (BSS) valib automaatselt teravaima kuni 10 järjestikuse võtte hulgast.

Retušeerimismenüü: võimaldab mitmesuguste filterefektide abil fotosid juba kaameras täiustada. Näiteks valikuline värv, mis teisendab teie pildi ühevärviliseks ja lisab seejärel teie valitud kohale värvi, ning Cross Screen (tähekujuline sära), mis annab eredatele objektidele tähesäraefekti.

Liitium-ioonaku: taaslaetav, pika kasutuseaga ja keskkonnasõbralik.

Objekti jälgiv automaatne teravustamine: tehke teravaid pilte liikuvatest objektidest. Objekti jälgimise automaatse teravustamise funktsiooniga jääb objekt teravaks isegi siis, kui see liigub.

Pilditöötlussüsteem EXPEED C2: tagab parema videosalvestuse, suure tundlikkuse ja maksimaalse pildikvaliteedi.[i] * Eeldab Nikoni rakenduse ‘Wireless Mobile Adaptor Utility’ (iOS või Android™) installimist nutiseadmesse.

Android, Google, Google Play, YouTube jt on ettevõtte Google Inc. kaubamärgid.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply