Fotovõistlus Nikon Photo Contest 2012–2013 võistlustöödele avatud

By in
570
Nikon teatas täna, et fotovõistlus Nikon Photo Contest ootab võistlustöid. Võistlustöid saab ühele maailma enimhinnatud fotograafiakonkursile saata 1. detsembrist 2012 kuni 28. veebruarini 2013.
 
Nikon Photo Contest (NPC) on uus nimi, mida kannab varem Nikon Photo Contest Internationali nime all tuntud konkurss, mida on korraldatud aastast 1969. Lisaks uuele nimele on NPC oma 34. aastal läbi teinud ka teisi olulisi uuendusi, nende seas video kategooria avamine.
 
NPC ootab võistlustöid neljas kategoorias: üksikfotod (kategooria A), fotoseeriad (kategooria B, kuhu oodatakse fotoseeriaid, mis koosnevad kahest kuni viiest fotost), fotograafilisedvideod (kategooria C, kuhu oodatakse videoid kestusega kuni 45 sekundit), ja liikuvad fotod (kategooria D). D-kategooriasse ootab Nikon töid uuesliikuva foto formaadis, mis kombineerib liikumatuid pilte ja videoid ning mida saab salvestada Nikoni 1 hübriidkaameratega.
 
Võistlustööd on oodatud nii elukutselistelt kui ka amatöörfotograafidelt olenemata oskuste tasemest, kogemustest või päritoluriigist. 
 
NPC kohtunike hulka kuuluvad rahvusvahelisel areenil tegutsevad tuntud fotograafid, kes valivad igas kategoorias välja kokku 64 esimese, teise ja kolmanda koha väärilist tööd ning eraldi peaauhinna võitja, milleks on kogu konkursi kõige parem võistlustöö. Esmakordselt antakse välja osalejate auhind, mis läheb konkursil osalejate poolt valitud kõige populaarsemale võistlustööle. Võidutööd tehakse teatavaks 2013. aasta suvel ja need eksponeeritakse avalikul näitusel (mille koht, toimumisaeg ja muud üksikasjad avalikustatakse peatselt).
 
Võitjatele saavad osaks rahalised auhinnad Nikoni toodete ostmiseks vahemikus 100 000 (umbes 970 EUR ) kuni 1 000 000 jeeni (umbes 9 700 EUR ) ja eksponeerimine võidutööde näitusel.
 
Täpsemat teavet NPC konkursi, sh kohtunike nimekirja, osalemise, reeglite, auhindade täieliku nimekirja ja iga kategooria tingimuste kohta leiate ametlikult veebilehelt.
54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply