Nikon võitis jälle TIPA auhinna. Autasustati mudeleid D7000 ja COOLPIX P300

By in
543

Amsterdam, Holland, 21. aprill 2011 – Nikon Europe teatas täna, et nad võitsid kaks kõrgelt hinnatud TIPA (Technical Image Press Association) auhinda. D7000 võitis parima professionaalse digipeegelkaamera ja COOLPIX P300 parima üldotstarbelise kompaktkaamera auhinna.

TIPA on Euroopa juhtiv fotograafiaajakirjade ühing. Selle auhindu valivad Euroopa 29 fotograafiaajakirja 13 riigist ja need antakse toodetele, mille žürii tunnistab omas kategoorias parimaks nende üldise kvaliteedi, omaduste ja lõppkasutaja huvide seisukohalt.

Nikon Europe’i tootejuht Jordi Brinkman ütleb: „Me oleme väga uhked, et D7000 suutis korrata oma eelkäija D90 edu, mis võitis sama auhinna aastal 2009. Me püüame digipeegelkaamerate professionaalsetele kasutajatele pakkuda alati ülimoodsaid tehnoloogilisi võimalusi, mis meeldivad eelkõige kirglikele fotograafidele, kes otsivad alati võimalust astuda sammuke edasi oma loovuse väljendamisel. Me oleme eriti rahul sellega, et mõjukas TIPA organisatsioon kiitis just D7000 mitmekülgsust.”

Sander van Velzen, Nikon Europe’i tarbijatoodete tootejuht lisas: „Meile on asjatundlikelt fotograafidelt tulnud COOLPIX P300 kohta väga head tagasisidet. Eriti meeldis neile hiljuti väljatöötatud üliere f/1.8, 24 mm lainurgaga suumobjektiiv ja sellega saavutatavad hämmastavalt elutruud pildid. TIPA antud auhind räägib enda eest: see on siiani üks meie parima kvaliteediga kompaktkaameraid.”


Parim professionaalne digipeegelkaamera Nikon D7000

TIPA žürii kommenteerib: „Nikon D7000 avaldas meile muljet kui ajakohase DX-formaadiga digipeegelkaamera (APS-C suurus) etalon. Sellel on 16,2 MP CMOS-pildiandur, kuni 100 kaadri ulatuses kuus kaadrit sekundis sarivõte ja täisajaga automaatse teravustamisega 1080p täiskõrgeraldusega videosalvestus. Kaks SD-kaardi pesa, 100% pildiotsija ja ere 3-tolline LCD-ekraan reaalaja vaatega muudavad selle kaamera väga mitmekülgseks tööriistaks. Magneesiumisulamist pealmine ja tagumine kate, spetsiaalsed ilmastiku- ja tolmukindlad tihendid ja 150 000 kasutustsükliga katikusüsteem annavad sellele professionaalse jume.”

Parim üldotstarbeline kompaktkaamera: Nikon COOLPIX P300

TIPA žürii kommenteerib: „Nikon COOLPIX P300 on stiilne kompaktkaamera, millel on tähelepanuväärselt võimas f/1.8 objektiiv, alates 24 mm (35 mm ekvivalent) ja 4,2-kordne optiline suum. Kõrge peegeldusindeks tagab veelgi teravamad ja kõrgema kontrastiga pildid. Kombineerides seda võimsa 12,2 megapikslise taustvalgustatud CMOS-anduriga pakub see kaamera suurepärast pildikvaliteeti ka hämarates tingimustes. P300 suudab filmida täiskõrgeraldusega (1080p), kuid samas ka aegluubis, salvestuskiirusel kuni 120 kaadrit sekundis.”

    

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply