AF-S NIKKOR 50 mm f/1.8G

By in
685

Amsterdam, 27. aprill 2011 Nikon tutvustab täna uut 50 mm standardset NIKKORi objektiivi kiire f/1.8 avaga. Objektiivil on äsja väljatöötatud tänapäevaste digipeegelkaamerate nõuetele vastav optikasüsteem ja hämmastav pildikvaliteet. See objektiiv pakub kasutajatele lihtsat ja taskukohast võimalust tutvuda kiire avaga objektiivide võimalustega.

Zurab Kiknadze, Nikon Euroopa objektiivide, tarvikute ja tarkvara tootejuht:

„See 50 mm objektiiv on täiuslik varuobjektiiv. See on erakordne võimalus uudishimulikele digipeegelkaamerahuvilistele minna kaugemale komplektis olevast objektiivist ja avastada kiire avaga objektiivi loomingulisi võimalusi, nagu meeldivalt hägused taustad portreepildil ja mugav pildistamine väheses valguses.“

Kiire ja ere

Tänu kiirele maksimaalsele avale f/1.8 on Nikoni uus 50 mm objektiiv suurepärane valik hämaruses pildistamiseks või väikese teravussügavuse saavutamiseks. Võite välja valida üksikuid inimesi, et luua sujuva bokeh-efektiga portreid või teha loomulikus valguses rabavaid ja teravaid pilte. Kiire ava võimaldab ka eredat pildiotsija kujutist, mis teeb kaadriotsingu lihtsaks.

Täiesti uus kujundus

Uus optiline disain sisaldab seitset elementi kuues rühmas, kaasa arvatud üks asfääriline element, mis tagavad suurepärase pildikvaliteedi. Spetsiaalne Silent Wave mootor (SWM) tagab vaikse ja täpse automaatse teravustamise. Ühildub Nikoni FX-formaadis digipeegelkaameratega. Kasutades Nikoni DX-formaadis digipeegelkaameratel pakub 75 mm objektiiviga võrdväärset fookuskaugust.

Kerge kaasas kanda

Vaid 185 grammi kaaluv ilmastikukindla metallkinnitusega objektiiv on üllatavalt kerge ja kompaktne kõikjal kaasas kanda ning sobib ideaalselt portreepiltide või tavafotograafia vajadusteks. Hea kombinatsioon klassikalisest fookuskaugusest, kiirusest ja kvaliteetsest optikast tagab objektiivile teenitud koha iga fotograafi kotis.

Objektiiviga on kaasas päikesekaitse HB-47 ja pehmendusega kott CL-1013.

     

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply