SKU: VSA26K Saadavus: 0 in Stock GTIN: 6952344223116

Godox VSA-26K Kit Spotlight attachment LED spotlight and accessories

 499,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Prožektori lisakomplekt Godox VSA-26K

Ühtlane valgustugevus. VSA valgusvoogu iseloomustab ühtlane intensiivsus, ilma värvi või heleduse muutuseta keskpunktist servani. Süsteem on optimeeritud kiirgama ideaalseid valguskiiri.

Teravad servad. Kasutades oma klassi parimat moonutusi kõrvaldavat läätsesüsteemi, kiirgab VSA-seade uskumatult selge teravate servadega valguskiire, mis võimaldab luua kunstipäraseid kujundeid fantaasiat piiramata.

Palju kasutusvõimalusi. Prožektoril on palju kasutusvõimalusi, näiteks: kärpimine – sisseehitatud sulgurlabad tagavad kõige tõhusama ja täpsema juhtimise, võimaldades visandada kujundit valgusega, nagu teeksite seda pintsliga; kujundamine – sisestage Gobo filter, et luua kunstipärane taust või intrigeeriv muster, mis sobib teie teemaga; fookustamine – hoova vajutamisega saate lihtsalt ja sujuvalt reguleerida valgusvihku punktist kuni hajumiseni; värvimine – looge värviliste geelfiltritega pilkupüüdev meeleolu ja laske oma loovusel lennata.

Vahetatavad läätsed. Valikus on kolm läätse – 19°, 26° ja 36°, mis võimaldavad loojatel kujundada valgust vastavalt erinevatele seadistustele. VSA-26K on varustatud 26° läätsega.

Laialdane ühilduvus Prožektoril on populaarne Bowensi kinnitus, mis avab loojatele rohkem loomingulisi võimalusi. Parima kasutuskogemuse tagamiseks soovitab Godox kasutada seadet kuni 300 W LED-valgusallikaga.

Komplektis on:
• prožektori lisa,
• 26° lääts,
• 3 x gobo,
• gobo hoidik,
• värvifiltrite hoidik,
• transpordikott.