SKU: SLB60W Saadavus: 0 in Stock GTIN: 6952344211212

Godox SLB-60W LED Video Light

 299,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Godox LED SLB-60W LED videovalgusti 5600K pakub suurepärast valguseredust tänu võimsale 60W LED pirnile, mis tekitab stabiilse valguse ja on eeskätt loodud just videograafidele, ajakirjanikele ja pulmafotograafidele. Tänu Bowensi bajonettile saab lisada ka kõiki Bowensi Softbokse, ning suur 8700 mAh liitiumaku võimaldab valgusteid kasutada ka välitingimustes.

Godox SLB-60W Bowens kinnitusega LED videovalgusti, 60W valge värvitoon 5600K. Pidev valgusvoog koos aku ja puldi ning laadijaga sobib suurepäraselt sise- ja välistingimustes pildistamiseks / filmimiseks.

Lisainfo

60W LED-videovalgusti:

Godox SLB 60W stuudiovalgustus pakub stabiilset valgusallikat ja ühtlast valgustust, sobib suurepäraselt uudiste pildistamiseks, videosalvestuseks, intervjuude jäädvustamiseks, tootepildistamiseks, portreefotode tegemiseks, Vlog, pulmapildistamiseks jne.

Värvitemperatuur:

5600K ± 200K. Kõrge heleduse ja värvide renderdamise indeks on üle 93, populaarne Bowensi kinnitus, millele saate lisada enamikke stuudiovälgu tarvikuid.

Liitiumaku:

töötab koos 8700mAh liitiumioonakuga (kuulub komplekti), mis tagab pideva väljundvalgustuse välitingimustes pildistamiseks või filmimiseks. Vahelduvvooluadapter kaasas, et elektrivõrgust otse energiat saada.

Kaugjuhtimispult ja vedelkristallekraan:

kaasas juhtmevaba pult valguse heleduse reguleerimiseks, juhtmevaba 433MHZ rühmitussüsteem (6 rühma ja 16 kanalit), digitaalne vedelkristallekraan muudab parameetrid teile selgelt nähtavaks, seaded salvestatakse automaatselt.

Vastupidav ja kaasaskantav:

ABS-materjalist kattega, mis kaitseb LED-pirne kahjustuste eest. Punasest vasest radiaator ja sisseehitatud ventilaator tagavad suurepärase töö temperatuuri. Väike suurus muudab selle valgusallika sinu jaoks kaasaskantavaks.