SKU: 118773 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 8809298887919

SAMYANG AF 135mm F/1.8 Sony FE

 1099,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
Samyang-logo

Kirjeldus

Uus valgusjõuline AF 135 mm F1.8 FE teleobjektiiv on optimeeritud portreede, ööfotografia ja videovõtete vajadusi silmas pidades. Objektiivil on juba varasemast tuttavad fookuse lukustamise, teravustamisulatuse piiraja ning muudetava funktsiooniga nupp. Kõik see on ühendatud eeskujulike optiliste näitajatega ning pakitud kompaktsesse ning kergesse korpusesse.

Optiliselt koosneb uus 135 mm fookuskaugusega objektiiv 13 läätsest (neist üks U-ASP, kaks HR ja kolm ED), mis on jagatud 11 gruppi. Koostööna Sony täiskaadri mõõdus sensoriga saavutatakse eeskujulik kontrastsus ja kujutise teravus kogu pildivälja ulatuses. Objektiivis kasutatav UA (Ultra-precision Aspherical) lääts aitab luua teie fotodele loomuliku uduse tausta ning eraldada portree- ning lähivõtetel fookuses oleva objekti selgelt taustast.

AF 135 mm F1.8 FE disainiti kerge ning kompaktsena ja see kaalub vaid 772 grammi. Mikrotekstuuriga kaetud kummeeritud teravustamisrõngas ning tihendid kaitseks ilmastikumõjude eest võimaldavad selle objektiivi kasutamist ka keerulistes ilmastikuoludes.

Objektiivilt leiame teravustamispunkti lukustamise nupu, muudetava funktsiooniga lüliti ja teravustamisvahemiku valiku lüliti. Muudetava funktsiooniga lüliti võimaldab teil näiteks muuta teravustamisrõnga keeramisel hoopis vaikselt avaarvu.

Samyang Lens Station´i abiga saate objektiivi kohandada enda vajadustele ning tulevikus lisatakse tarkvarauuendustega ka täiendavaid võimalusi funktsioonilülitile. Focus Hold nupu vajutamisel hoitakse fookust valitud kaugusel. Kaamerast on sellele nupule võimalik omistada ka teisi seadistusi – näiteks silmale teravustamist (Eye AF).

Objektiivis Samyang AF 135 mm F1.8 FE on teravustamiseks kasutusel Samyang´i linear STM (samm-mootor), mille vaikne töö võimaldab objektiivi kasutada nii video- kui fotovõteteks.

Lähimaks teravustamiskauguseks on eeskujulik 0,69 meetrit, mis annab lähipildistamiseks suurenduse 0,243x – eriti sobilik detailide esile toomiseks pehmest udustatud taustast.

Olulisimad omadused

Suurepärane pildikvaliteet.
Eeskujulik tausta hägustamine.
Tihendid kaitseks ilmastikumõjude eest.
Kiire, täpne ja vaikne automaatteravustamine.
Muudetava funktsiooniga nupud.
Minimaalne teravustamiskaugus vaid 0,69 meetrit.
Kaalub vaid 772 grammi.
Filtrikeerme läbimõõt 82 mm.