Allahindlus!
SKU: JMA001DA Saadavus: 0 in Stock GTIN: 4960759900067

NIKKOR Z 50mm f/1.8 S

 528,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

NIKKOR Z 50mm f/1.8 S – Tantsige valgusega. Selle täiskaadrilise S-seeria NIKKORi Z-süsteemi objektiivi silmapaistev optiline suutlikkus kehtestab f/1,8 objektiividele uue standardi. Varasemaid f/1,4 avaga fikseeritud fookuskaugusega objektiive ületava ereduse ja detailsusega on see midagi enamat kui vaid uutmoodi 50 mm objektiiv. See on imepärase fotograafia uus tulevik.

Avage valgus. Eriti lai Nikoni Z-kinnitus võimaldab teie NIKKORi Z-seeria objektiivil kogu kaadri ulatuses rohkem valgust jäädvustada. Koos kinnituse ja pildianduri vahelise lühikese vahemaaga vähendab see kaadri servades märkimisväärselt valgusekadu. Tulemuseks on uued detailsuse ja nüansside võimalused – kuni servani välja.

Looge laia joonega. Teravustage vabalt. NIKKOR Z 50mm f/1.8 S toimib suurepäraselt olemasoleva valgusega pildistades. Nõelterava fookuse ja väikese, vaid 0,4 m teravustamiskaugusega saate 50 mm loomulikust perspektiivist viimast võtta. Jäädvustage koos objektiga ka osa ümbritsevast keskkonnast. Või teravustage lähemale, et saada detailne portree peast ja õlgadest.

Vankumatu täpsus. Elutruu. Valgusele avatud. Objektiivi suurepärane lahendusvõime tagab juhitud valguskao servades, et säilitada eredus kogu kaadris. Iga stseeni osa reprodutseeritakse täiuslikult – isegi täisavaga pildistades.

Teravam. Punktvalgusallikad, nagu öine tänavavalgustus, reprodutseeritakse kvaliteetselt tänu sagitaalse kooma helkluse vähendamisele. Punktvalgusallikad paistavad peente ümmarguste punktidena, seda isegi pildi servades.

Eredam. Kaks ED-klaasist elementi ja kaks asfäärilist läätseelementi tagavad selged ja kirkad, rikkalike värvide ja sügava kontrastsusega pildid.

Täpsem. Nikoni peegeldusvastane nanokristallkate vähendab varikujutusi ja helklust, mis tagab selgemad pildid isegi tagantvalgustusega oludes. Või pildistades stseene, kus kaadris asub mitu otsest valgusallikat.

Kunstipärasus igalt kauguselt. Sujuv bokeh-efekt. Erakordne teravus. Kombineerituna Nikoni Z-seeria kaamera nüansirikaste varjude ja detailsete helen

Lisainfo

Kaal 0,301 kg
Mõõtmed 14,5 × 9,5 × 9 cm
Tüüp:

Nikoni Z-kinnitus

Formaatimine:

FX/35 mm

Fookuskaugus:

50 mm

Suurim ava:

f/1.8

Väikseim ava:

f/16

Objektiivi ehitus:

12 elementi 9 rühmas (sh 2 ED-elementi, 2 asfäärilist elementi ja nanokristallkattega elemendid)

Fookusnurk:

FX-formaat: 47°, DX-formaat: 31°30'

Teravustamissüsteem:

Sisemine teravustamissüsteem

Väikseim teravustamiskaugus:

0,4 m

Objektiiviava labade arv:

9 (ümardatud objektiiviava)

Kate:

Nanokristallkate

Kinnitatava filtri suurus:

62 mm (P = 0,75 mm)

Läbimõõt x pikkus:

Umbes Suurim läbimõõt 76 mm x 86,5 mm (kaugus kaamera objektiivi kinnitusäärikust)

Kaal:

Umbes 415 g

Automaatne teravustamine:

Jah

Sisemine teravustamine

Jah

Teravustamine

Automaatne, Käsitsi

Kaasasolevad tarvikud:

Objektiivi pealeplõksatav esikaas LC-62B 62 mm, objektiivi tagakork LF-N1, bajonett-päikesekaitse HB-90, objektiivi kott CL-C1