SKU: VOA050K003 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 4960759151889
New

Nikon Z50 KIT FTZ adapter

 989.00

3 makset 329.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Nikon Z50 KIT 16-50mm f/3.5-6.3 VR ja FTZ adapter on suurepärase pildikvaliteediga Nikon poolkaader (DX) hübriidkaamera komplekt, kuhu kuuluvad objektiiv 16-50mm f/3.5-6.3 VR ja FTZ adapter, mis võimaldab Nikon Z50 kaamera ees kasutada NIKKORI F-bajonetile mõeldud objektiive.

Z 50 jäädvustab täiuslikult teravustatud fotosid ja rikkalike detailide, sügavuse ja värviga 4K videoid. Kombineerides Z 50 uute NIKKOR Z DX-formaadis objektiividega jäädvustab uus DX-formaadis peeglita süsteem imelisi pilte lainurgast telefotoni. Suure 20,9 MP DX-formaadis pildianduriga varustatud Z 50 toob Nikoni peeglita süsteemi optilised eelised tugevasse, kompaktsesse DX-korpusse.

Nikon Z 50 suurepärane pildikvaliteet võimaldab jäädvustada maailma nii, kuidas te seda näete. Lai Nikoni Z-kinnitus võimaldab kaamera suurel 20,9 MP DX-formaadis pildianduril kogu kaadri ulatuses rohkem valgust jäädvustada. Ning rohkema valgusega kaasneb rohkem detaile. Nii päeval kui öösel on teie fotode ja videote värvid eredamad. Sügavus on sügavam. Ja teravus on erakordne.

Säilitage teravus. Kuidas te ka ei kadreeriks.

Saate luua täiuslikult teravustatud fotosid ja 4K-videoid. Hübriidne automaatne teravustamissüsteem on kiire, täpne ja ülisujuv. Pildianduril paiknevad automaatse teravustamise punktid katavad 90% kaadrist (ligikaudu) nii horisontaalselt kui vertikaalselt, mis tagab suurepärase servast servani teravuse. Objektid püütakse kiirelt fookusse, olenemata sellest, kas nad on otse keskel, servas või liikvel.

Briljantne, kui päike loojub

Pildistage vabalt nii päeval kui öösel tänu automaatsele valgustundlikkuse vahemikule ISO 100–51200 ja automaatsele teravustamisele väheses valguses. Saate jäädvustada pimedas rohkem detaile kui kunagi varem, koidueelsetest linnastseenidest portreedeni väheses valguses.
Suurepärane inimestega

Spontaansed portreed muutusid just paremaks. Arukas silmatuvastusega automaatne teravustamine fokuseerib automaatselt pildistatava silmadele, olgu tegemist ühe näo või rahvahulgaga. Fookus püsib terav ise

Lisainfo

Kaal Array kg
Mõõtmed Array × Array cm
Sulle võib ka meeldida...