Mälukaardid

Mälukaardid – Pakume kvaliteetseid mälukaarte tuntud brändidelt nagu SanDisk, Lexar ja Delkin. Fotoakadeemia valikusse kuuluvad erinevad mälukaardid, mis vastavad nii professionaalsete kui ka harrastusfotograafide vajadustele. Siit leiate erinevaid kaarte, sealhulgas Cfexpress, Cfast, MicroSD, SD ja XQD mälukaardid, mis sobivad erinevatele seadmetele ja rakendustele.

SanDisk on maailmas tuntud oma innovaatiliste ja töökindlate toodete poolest. Nende mälukaardid pakuvad suurepäraseid lugemis- ja kirjutamiskiirusi, muutes need ideaalseks valikuks nii foto- kui videograafidele. SanDiski tooted on tuntud oma vastupidavuse ja töökindluse poolest, tagades andmete turvalisuse isegi rasketes tingimustes.

Lexar mälukaardid on samuti kõrgelt hinnatud oma jõudluse ja usaldusväärsuse poolest. Lexar pakub laia valikut mälukaarte, sealhulgas Cfexpress, Cfast, MicroSD, SD ja XQD kaarte, mis sobivad erinevatele seadmetele. Lexar  on ideaalne valik professionaalidele, kes vajavad kiiret andmeedastust ja suurt salvestusruumi kõrge resolutsiooniga fotode ja 4K videote salvestamiseks.

Delkin mälukaardid on tuntud oma vastupidavuse ja kõrge jõudluse poolest. Delkini kaardid on loodud taluma ekstreemseid tingimusi, sealhulgas vett, tolmu ja põrutusi. Nende kaardid pakuvad kiiret lugemis- ja kirjutamiskiirust, mis on oluline professionaalsetele fotograafidele ja videograafidele, kes vajavad usaldusväärset ja kiiret salvestuslahendust.

Meie valikust leiate erinevate lugemiskiiruste ja mälumahtudega kaarte, et rahuldada kõik teie salvestusvajadused. Kui te ei leia sobivat toodet, võtke meiega ühendust ja aitame leida teie vajadustele vastava toote.

Näitan 1–16 tulemust 50-st