NIKKOR Z 85MM F/1.2 S professionaalne portreeobjektiiv

By in
379
NIKKOR Z 85MM F/1.2 S professionaalne portreeobjektiiv

London, Ühendkuningriik 7. veebruar 2023: Nikon laiendab täna oma suure jõudlusega S-Line objektiivide valikut NIKKOR Z 85mm f/1.2 S-ga. Ülikiire f/1.2 maksimaalse ava, suurepärase bokeh-efekti ja uskumatult täpse autofookusega — see Z-seeria peeglita kaamera objektiiv on ülim portreevalik. NIKKOR Z 85mm f/1.2 S, mis on optimeeritud Z-kinnituse tähelepanuväärse valguse kogumisvõime jaoks, pakub uskumatut heledust ja detaile. See avab uued võimalused esteetiliseks kontrolliks, andes fotograafidele võimaluse uuesti ette kujutada, mida portreeobjektiiv suudab.

Selle professionaalse portreeobjektiivi tähelepanuväärne lahutusvõime võimaldab meisterlikult reprodutseerida nahatoone ja peeneid detaile riietuses või meigis. Koos objektiivi ülimadala teravussügavuse ja kreemja bokehiga saavutavad pildid peaaegu kolmemõõtmelise kvaliteedi. Bokeh ise pole midagi ülevat: täiuslikult ümmargune, sujuvalt sorteeritud ja ilma märgatavate ääristeta isegi punktvalgusallikate ümber. Neile, kelle loominguline nägemus hõlmab dramaatilist taustvalgustust – kummitustele, peegeldustele ja helkidele on see kõik põhjalikult vastu võetud. Isegi otse karmi valgusallikasse pildistades saavutatakse kõige teravamad ja selgemad tulemused.

Nikon Europe’i tootejuht Zurab Kiknadze ütleb: „See 85 mm portreeobjektiiv on tõeline maamärk meie kasvavas erakordsete f/1.2 Nikon Z kinnitusega objektiivide portfellis. Oma ülilaia ava ja uskumatu lahutusvõimega on see selline objektiiv, mille jaoks Z-kinnitus on loodud. Ainuüksi tehniliste andmete põhjal on alati raske hinnata, kuid ma olen väga põnevil, et näen kahtlemata hämmastavat tööd, mida käsitöömeistrid selle objektiiviga järgmistel aastatel teevad.

Uue objektiivi hind on 3359 EUR. Fotoakadeemia võtab eeltellimusi juba praegu vastu. Toode tuleb müügile märtsis 2023.

Vaata objektiiviga tehtud näidisfotosid Nikon Jaapani kodulehelt.