NIKKOR Z 26mm f/2.8 lainurk pannkook-objektiiv

By in
378
NIKKOR Z 26mm f/2.8 lainurk pannkook-objektiiv

London, Ühendkuningriik, 7. veebruar 2023: Nikon tutvustab täna kõigi aegade õhemat ja kergeimat Z-seeria täiskaader pannkoogiobjektiivi. Mitmekülgse 26 mm fookuskauguse, lühikese minimaalse teravustamiskauguse ja terava NIKKOR Z optikaga võib see lainurkobjektiiv olla väike, kuid see on suurte ideede jaoks valmis. Fotograafid saavad jäädvustada silmapaistvaid kaadreid oma ainulaadsest vaatenurgast.

NIKKOR Z 26mm f/2.8 võimaldab fotograafidel muuta iga võimaluse loominguliseks võimaluseks, seda nii koduseid tänavastseene, maastikke, interjööre kui ka muud pildistades. Lai Z-kinnitus on kombineeritud objektiivi laia f/2,8 maksimaalse avaga, et pakkuda hämaras valguses suurepärast jõudlust ning fotograafid saavad kasutada kiiremat säriaega, et tegevust külmutada ilma heledust ohverdamata. Lähema töö jaoks võimaldab objektiiv teravustada, kui kaamera on objektidest vaid 20 cm kaugusel – ja bokeh-efekti saab rõhutada lähedalt kunstipärase tausta hägususe saamiseks.

Ben-Moore_Nikkor-Z-26mm
Fotograaf: Ben Moore

Videograafid ja vlogijad saavad kasutada objektiivi laia vaatevälja ja surutud fookuse hingamist, et jäädvustada suurepärase välimusega kaadreid, mis on ideaalsed kõigeks alates laiaulatuslikest võtetest kuni intervjuudeni, mis loob tõelise kohatunnetuse.

Nikon Europe’i tootejuht Zurab Kiknadze ütleb: „See hiilgavalt mitmekülgne pannkoogiobjektiiv võib olla meie praeguse objektiivi kõige õhem objektiiv, kuid selle kindel ehitus on puhas NIKKOR Z. Selle kompaktsed mõõtmed ja vankumatu jõudlus muudavad selle atraktiivseks. Fotograafidele, kes soovivad diskreetset kaaslast, on see suurepärane objektiiv. See esindab suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet ja on suurepärane täiendus igale Z kaamera komplektile.

Uue objektiivi hind on 589 EUR. Fotoakadeemia võtab eeltellimusi juba praegu vastu. Toode tuleb müügile märtsis 2023.

Nikon Jaapani kodulehel on võimalik vaadata uue objektiiviga tehtud näidsifotosid.