Nikon ja NOOR akadeemia teavitavad esimesest virtuaalsest meistriklassi programmist, mis alustab 2021. aastal

By in
592
Nikon ja NOOR akadeemia teavitavad esimesest virtuaalsest meistriklassi programmist, mis alustab 2021. aastal

London, Suurbritannia – 15. detsember 2020: Täna kuulutavad Nikon Europe ja fond NOOR välja esimese veebipõhise Nikon-NOOR akadeemia, mis toimub 2021. aasta kevadel.

Meistriklassid toimuvad kahenädalase perioodi vältel ja igaüks neist sisaldab nelja seanssi, mida juhivad Nikon-NOOR akadeemia juhendajad, kes ise on juhtivad dokumentaalfotograafid. Iga juhendaja aitab alustavatel fotograafidel töötada oma praeguse portfelliga, täiustab nende tehnilisi oskusi ja pakub asjatundlikke näpunäiteid mõjukamate visuaalsete lugude loomiseks.

LATO-LUNGO-100

Nikoni saadikud, Sanne De Wilde, Kadir van Lohuizen ja Pep Bonet on vaid kolm üheksast NOOR-i fotograafist, kes meistriklasse võõrustavad. See on esimene kord, kui 11 aastat kestnud meistriklasside programm toimub veebis – Covid-19 piirangute tõttu.

Alates 2009. aastast on Nikon Europe ja sihtasutus NOOR teinud koostööd selle tasuta algatuse raames osana oma kohustusest julgustada noori pürgivaid dokumentaalfotograafe. Nikon-NOORi akadeemia juhendajad on reisinud mööda maailma, et jagada oma teadmisi tulevaste fotoajakirjanikega, koolitades üle 1000 osaleja enam kui 70 riigist Kasahstanist Istanbuli, Rootsi ja Poolani. Nad jagavad olulisi õppetunde, andes juhiseid fiksaatoritega töötamiseks ja ohutusnõuandeid, kuna paljud meistriklasside osalejad jätkavad tööd konfliktipiirkondades.

Rising-Tide-Marshall-Islands

Avaldusi kohale ühele kolmest meistriklassist saab esitada ajavahemikul 15. detsember 2020 kuni 17. jaanuar 2021. Lisateabe saamiseks kandideerimise kohta külastage kodulehte (alates kell 11:00, 15.12.2020).

Kõik meistriklassid on osalejatele õppemaksu vabad ja avatud kõigile esilekerkivatele visuaalsetele jutuvestjatele järgmistest riikidest:

Albaania, Andorra, Armeenia, Austria, Valgevene, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Iisrael, Itaalia, Kasahstan, Kõrgõzstan , Läti, Lichtenstein, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Maroko, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Venemaa, San Marino, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Tadžikistan, Tuneesia, Türgi, Türkmenistan, Ukraina, Ühendkuningriik ja Usbekistan.

Nikon-NOORi akadeemia programm 2021. aastaks:

Meistriklass 1
• Juhendajad:

Meistriklass 2
• Juhendajad:

Meistriklass 3
• Juhendajad:

Tuna-fish in-the-tonnara

Tsitaadid, tunnistused ja ajakirjanduses kasutamiseks mõeldud pildid on saadaval siin. Muude küsimuste, pressiküsimuste ja intervjuusoovide korral võtke palun ühendust e-posti aadressil: education/@/noorimages.com.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)