Kaks püsivara uuendust täiustavad Nikon Z-seeria kaameraid

By in
489
Kaks püsivara uuendust täiustavad Nikon Z-seeria kaameraid

London, Suurbritannia, 18. detsember 2020: Täna on Nikonil hea meel teatada püsivara uuendusest Nikon Z-seeria hübriidkaameratele: Z 7 ja Z 6 RAW-videoväljund ühildub nüüd Blackmagic Design poolt toodetud väliste salvestuseadmetega. Püsivara uuendus puudutab nii Z 7, Z 7II, Z 6 ja Z 6II kaameraid.

Püsivara värskendused võimaldavad Z 7 või Z 6 abil tehtud kvaliteetsete videote salvestamist mitte ainult ProRes RAW, vaid ka Blackmagic RAW. 12-bitise 4K UHD või Full-HD RAW-vormingus video saab jäädvustada välise salvestajaga, mis on HDMI kaudu ühendatud Z 7 või Z 6 kaameraga, laiendades RAW-video salvestusvõimalusi ja toetades veelgi täiustatud videote tootmist.

Lisaks on Atomose poolt Ninja V välissalvestusseadmesse salvestatud ProRes RAW-video ühilduv ka Apple’i Final Cut Pro versiooni 10.4.9 ja uuemate versioonidega lisatud uusimate ISO-seadete ja värvitemperatuuri reguleerimise funktsioonidega. See laiendab Final Cut Pro kasutamisel videotöötlusvalikuid.

Blackmagic Design välise salvesti RAW-videoväljundi tuge saab kasutada kaameratel, milledel on RAW-videoväljundi kasutamine juba Nikoni hoolduskeskuse poolt aktiveeritud. Lihtsalt värskendades püsivara versioonile Ver. 3.2, Nikoni hoolduskeskuse poole pole vaja lisateenuste ostmiseks pöörduda.

RAW-videoväljundi aktiveerimiseks tuleb enne püsivara värskenduse allalaadimist kaamera sisemised seaded Nikoni volitatud teeninduskeskuses üle vaadata. See teenus on teeninduskeskuses tasuline.

Lae uus püsivara alla siit. Püsivara kaamerasse laadimiseks on vaja kasutada mälukaardilugejat CFExpress või XQD.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)