AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G suurepärane reportaaži objektiiv.

By in
557

Otsus üleminekuks kompaktkaameralt (või hoopis mobiiltelefonilt) peegelkaamera kasutamisele tehakse enamasti selle mõttega, et pildikvaliteedis saavutada tugev hüpe paremuse poole. Peegelkaamera, mis omab vaid ühte võimalikku objektiivi, ei oma seda potentsiaali mille annaks erinevate objektiivide kasutamise võimalus.

AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G väga heade pildiomadustega ja suurepärase valgusjõuga objektiiv, mis tõstab Sinu fototehnika kvaliteedi täiesti uuele tasemele ja seda väga mõistliku hinnaga. Enamasti on valgusjõulised suumobjektiivid kallid soetada. Fikseeritud fookuskaugusega objektiiv on ehituselt lihtsam, kvaliteedi osas ei tule teha mingeid kompromisse ning nende tootmine odavam. See objektiiv on konstrueeritud spetsiaalselt poolkaader sensoriga kaamerale. Normaalobjektiivina on paljudel kasutusel 50mm, kuid arvestades, et poolkaadri ees muutub vaatenurk vastavaks 75mm fookuskaugusega, on 35mm just see mis annab Sinu kaamera ette puudujääva pildinurga ala, mis reportaažis on väga oluline, et pildile jääks piisavalt keskkonda. AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G valgusjõud on suurepärane näitaja, seega saad kasutada võttepaiku, kus valgust on kesisemalt. Kaamera ees on objektiivi vaatenurk 44 kraadi. Lähim teravustamine vaid 30 cm kauguselt.

Objektiiv sobib väga hästi reportaažfoto pildistamiseks, samuti portreteerimiseks kus vajame natuke laiemat võttenurka, et inimesi täispikkuses pildile saada. Suurepärane teravus ning värviülekanne tagavad ka perfektsed võtted loodusmaastikele, eriti kui on tegemist hämariku või kauni valgusmänguga. Lisaks on teravustamine väga kiire ja see annab võimalusi hetki täpselt tabada.

I AM PHOTOGRAPHER ProShop ootab Sind objektiive testima. Meie spetsialistid oskavad anda Sinule vajalikku tehnilist infot. Kui võtad kaasa oma kaamera ja mälukaardi, siis saad meie esinduses objektiivi proovida. Oled oodatud!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply