Jäädvustage suurepäraseid pilte ja jagage neid kohe Nikoni uue digitaalse peegelkaameraga D3400

By in
467

Amsterdam, Holland, 17. august 2016: Nikon esitleb DX-formaadis digitaalset peegelkaamerat D3400, mis võimaldab hõlpsalt jäädvustada kvaliteetseid fotosid ja neid kohe jagada. D3400 on Nikoni esimene algtaseme digitaalne peegelkaamera, millel on rakendus SnapBridge1, mis teeb sellest ideaalse kaamera kasutajatele, kes soovivad hetkvõtete asemel fotograafiaga tegeleda ning tahavad jagada oma pilte liikvel olles.

Nikoni funktsioon SnapBridge kasutab Bluetoothi® low energy (BLE) tehnoloogiat2, mis võimaldab kaameral nutitelefoni või tahvelarvutiga ühtlast ning vähese energiakuluga ühendust säilitada. D3400 kasutajad saavad pildistamise ajal fotosid automaatselt sünkroonida asukohast olenemata. Enam pole vaja seadistada ega oodata – fotod on kaameraga seotud nutiseadmes kohe olemas ja jagamiseks valmis. Ja need ei ole lihtsalt tavalised fotod. Tänu kaamera suurele 24,2-megapikslisele DX-formaadis andurile, võimsale EXPEED 4 protsessorile ja NIKKORI objektiivile on pildid alati ülimalt detailsed. Kasutajad saavad suurepäraseid pilte jäädvustada ka hämaras ning luua kauni hägustatud taustaga portreesid. Peale fotode võimaldab Nikoni tunnustatud funktsioon D-video hõlpsalt luua videoid, mis sarnanevad filmidele. Kiire NIKKORI objektiiviga saavad isegi algajad videotegijad olemasolevas valguses muretult filmida ja objektid kaunil hägusel taustal esile tuua.

Nikon Europe’i tootejuht Jordi Brinkman ütleb:D3400 on põnev lisa Nikoni edukale D3000 seeriale. Sellel on Nikoni kõrgema klassi digitaalsete peegelkaamerate tipptasemel tehnoloogia, kuid samas pakub see algtaseme kaamerate seeria kasutuslihtsust. Rakendusega SnapBridge on teie kaamera kogu aeg valmis ühenduse loomiseks, mis tähendab, et inimesed saavad uurida tõelise fotograafia maailma ning säilitada seejuures ühenduvus, millega nad on harjunud nutitelefone kasutades.”

 

Täiendavad peamised omadused

Väike digitaalne peegelkaamera, mis ei lõpeta pildistamist: tänu kaamera energiasäästlikkusele ja pikaajalise kestvusega akule saate ühe laadimisega jäädvustada kuni 1200 pilti3.

Suurepärased tulemused hämaras: ISO 100–25600 on võrreldes kaamera D3300 maksimaalse ISO suutlikkusega ühe sammu võrra paranenud.

Juhendirežiim: kasutajad, kes alles tutvuvad digitaalse peegelkaameraga pildistamisega, saavad juhendirežiimi abil vaadata, kuidas seadistada kaamerat nii, et nad saaksid hõlpsalt jäädvustada suurepäraseid fotosid ja videoid.

Nikoni digitaalse peegelkaamera eelis: erakordne kiirus, täpsus ja kaamera käsitsemine tänu üliteravale automaatse teravustamise (AF) süsteemile ja teravale optilisele pildiotsijale.

D-video: võimaldab jäädvustada sujuvaid täis-HD-videoid kaadrikiirusel kuni 50p/60p.

Laiendatav süsteem: ühildub terve hulga NIKKORI DX-formaadis objektiivide ja lihtsalt kasutatavate Nikoni välklampidega.

Komplektid: kaameraga D3400 on kaasas eri komplektid, mis sisaldavad kaamera korpust ja üht või kaht NIKKORI objektiivi. Igapäevaste kaadrite jäädvustamiseks piisab mitmekülgsest standardsest suumobjektiivist, kuid kui soovite võimsamat objektiivi, valige komplekt, mis sisaldab objektiivi AF-P DX NIKKOR 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR. AF-P NIKKOR objektiividega komplektid on suurepärane valik filmijatele, kuna need objektiivid teravustavad kiiresti ja vaikselt, mis tagab sujuva videomaterjali, mis on praktiliselt müravaba.

 

Allmärkused

1 D3400 ei toeta Wi-fi ühendust ja seetõttu pole saadaval järgmised rakenduse SnapBridge funktsioonid: kaugpildistamine nutiseadme abil, algsuuruses pildi edastamine, video edastamine.

2 Bluetooth®-i sõnamärk ja logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. registreeritud kaubamärgid ja nende märkide igasugune kasutamine on ettevõttes Nikon ja selle tütarettevõtetes litsentsitud.

3 Põhineb CIPA standarditel, üksikkaadri režiimis, kui Bluetooth® pole kasutusel.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply