TUTVUSTAME VEEKINDLATE PROSTAFFI BINOKLITE UUT PÕLVKONDA: NIKONI UUS MUDEL PROSTAFF 3S ON ÜHTAEGU KVALITEETNE JA TASKUKOHANE

By in
545

Amsterdam, Holland, 4. märts 2016: äärmiselt kompaktse ja kergekaalulise binokli PROSTAFF 3S loomisel on silmas peetud mugavat kaasaskantavust, seepärast sobib see ideaalselt kõikvõimalikeks ettevõtmisteks vabas looduses, näiteks looduse vaatlemiseks, metsa- või maastikumatkadeks või ka spordisündmuste jälgimiseks. Binokli õhuke korpus, põrutusvastane kummikate ja mugav pide teevad sellest mõnusa kaaslase. Kuna binokkel on veekindel ja uduvaba, sobib see kasutamiseks iga ilmaga.

Vähe sellest, et PROSTAFF 3S on erakordselt kerge – märgatavalt kergem kui konkurendid samas tooteklassis – 10×42 mudelil on laiem vaateväli, ilma et see kuidagi mõjutaks silma kaugust okulaarist. See muudab liikuvate objektide, näiteks lindude leidmise palju lihtsamaks. Kõigis läätsedes ja prismades on kasutatud Nikoni turvalist ökoklaasi optikat. Mitmekihilise kattega läätsed ja hea peegelduvusega prismade kattekihid tagavad terava ja ereda kujutise. Okulaari reguleeritavad kummist katted hõlbustavad silmadele õige asendi leidmist.

Tänu oma kõrgtasemel optikale, kasutusmugavusele ja kaasaskantavusele, millele lisandub taskukohane hind, on Nikoni binokkel PROSTAFF 3S tõeline kiusatus.

PROSTAFF 3S binokliseerias on kaks standardset 42 mm diameetriga mudelit: 8×42 ja 10×42.

Põhifunktsioonid:

• Äärmiselt kerge
• Suure peegeldusvõimega hõbedasulamist peegelkattega prismad, mis muudavad kujutise eredamaks
• Mitmekihilise kattega läätsed
• Okulaari suur silma vaatekaugus tagab selge vaatevälja isegi prillikandjal
• Tänu okulaari reguleeritavatele, multi-click (mitu klõpsu)-süsteemi abil kohandatavatele kummist katetele on silma õigesse asendisse seadmine lihtne
• Veekindel (kuni 1 m 10 minuti vältel) ja uduvaba
• Kummiümbris tagab löögikindluse ning kindla ja mugava haarde
• Kõigis läätsedes ja prismades on kasutatud plii- ja arseenivaba ökoklaasi optikat

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply