Uue fotoaparaadi Nikon D3200 abil on igaühel lihtne ilusaid fotosid teha

By in
582

Amsterdam, Holland, 19. aprill 2012 – Nikon tutvustab mudelit D3200, mis on uus hõlpsalt kasutatav uusima põlvkonna juhendirežiimiga digipeegelkaamera, millel on Full HD-videorežiim ja mille abil saab teha ilusaid, kvaliteetseid fotosid ja tõelise filmikvaliteediga videoid.

Nikon Europe’i tootejuht Marina Gurevich räägib: „D3200 järgneb Euroopas enim müüdud digipeegelkaamerale D3100[1]. See on võimas kaamera, mis pakub ülihead pildikvaliteeti ühes uskumatult suure megapikslite arvu ja Full HD videorežiimiga. D-SLR-fotograafia alal algajatele lihtsustab ilusate fotode tegemist juhendirežiim, mis juhatab kasutaja selgete juhiste ja piltide abil samm-sammult läbi pildistamise protsessi. See kaamera on idealane neile, kes soovivad kerge vaevaga jäädvustada hämmastavaid fotosid sellest, mis on neile tähtis, näiteks perest või põnevatest reisidest.”

D-SLR (digitaalne peegelkaamera) muudab pildistamise lihtsaks

D3200 on täiuslik valik neile, kes soovivad jäädvustada kvaliteetseid fotosid ja videoid. Ükskõik, kas jäädvustate parasjagu perekonda või valmistute suureks reisiks, tähendavad D3200 kergesti mõistetavad funktsioonid seda, et saate teha ilusaid pilte isegi siis, kui te pole kunagi varem peegelkaamerat kasutanud.

Juhendirežiim, mis oli varem populaarsetel digipeegelkaamera mudelitel D3000 ja D3100, on nüüd olemas märkimisväärsete edasiarendustega kolmanda põlvkonna versioonis, et aidata teil kasutada loomingulisemaid võimalusi, juhatades teid samm-sammult läbi kogu protsessi. Kõrval jooksev Assist Images (pildiabi) kasutab visuaalseid näiteid, et aidata teil kindlaks määrata kaadrit, mida te pildistate. Portreefotode tagapõhja kaunilt hägustamine või mängivatest lastest teravate fotode tegemine ei ole kunagi olnud lihtsam. Advanced operation menu (täiustatud rakenduste menüüsse) on lisatud uued võimalused. Näiteks selleks, et aidata suurendada päikeseloojangu puna või vähendada hägusust.

Nikoni automaatne stseenituvastussüsteem analüüsib hoolikalt pildistatavaid stseene ja reguleerib optimaalsete tulemuste saamiseks fookuse, särituse ja valge tasakaalu. Jakui te tahate, et kaamera teie eest kogu töö ära teeks, on olemas lai valik automaatfunktsioone, näiteks Scene Auto Selector (stseenide automaatvalija) reaalaja vaates ja stseenimudelid, mis rakendavad kõige asjakohasemaid seadeid.

Ülim pildikvaliteet

D3200 uskumatud 24,2 megapikslit tagavad detailirohked pildid, mis tähendab, et võite kärpida või oma lemmikud suurelt välja trükkida, hoides mälestused elavana, kaotamata piltide teravust. Nikoni uusim pildiprotsessor, kiire ja võimas EXPEED 3 töötab ülikiirelt, tehes suurepärase värvireproduktsiooniga märkimisväärselt selgeid pilte, lisaks täiustatud videosalvestus. ISO 100-6400 (laiendatav 12800 ekvivalendile) aitab teha teravaid pilte isegi hämaras. Üliterav 11-punktiline automaatse teravustamise süsteem hoolitseb selle eest, et kõik on fookuses, andes teravaid tulemusi isegi siis, kui objekt on tsentrist väljas või täiesti ettearvamatu, nagu naeratav või naerev beebi. Pildistades tegevust neli kaadrit sekundis, aitab D3200 tabada kiiresti liikuvaid objekte täpselt õigel hetkel, näiteks ruladel lustivaid lapsi.

Kui pildistate kõrge kontrastsusega tingimustes, näiteks taustavalgustusega stseenide korral, reguleerib Nikoni aktiivne D-Lighting automaatselt valgustust, säilitades samas detailid nii tumedatel kui ka heledatel aladel, nii et pildid tulevad välja oivalised ja loomuliku kontrastsusega.

Full HD video

Kui soovite jäädvustada elu tähtsündmusi, nagu teie lapse esimesed sammud või esinemine koolinäidendis, fotost alati ei piisa.

Salvestage oma suurepärased täiskõrgeraldusvõimega(1080p) videod, et mängida neid kõrglahutusega teleris, kasutades D3200 hõlpsasti ligipääsetavat videosalvestusnuppu. Tänu kaamera suurele sensorile ja kõrgele ISO-le on piltide kvaliteet erakordne. Kaameral on kvaliteetne sisseehitatud mikrofon, aga kui te tahate liikuda helisalvestuses veelgi kõrgemale tasemele, võite kasutada välise mikrofoni sisendit. Videoid on lihtne kaameras redigeerida, valides algus- ja lõpp-punkti ning salvestades valitud kaadrid, nii et ükski hetk ei lähe kaduma. Lisades mõne NIKKORi laiast objektiivide valikust, saate luua fantastilisi filmiefekte, et elavdada oma HD-koduvideoid.

Kaamera ühendamine

Piltide juhtmevaba edastamine kaamerast nutiseadmesse on nüüd võimalik, kasutades lisana ostetavat WU-1a juhtmeta mobiilset adapterit. See tähendab, et liikvel olles on lihtne jagada pilte-videoid hetkega sõprade ja perega sotsiaalvõrgustike kaudu ning e-posti teel või neid salvestada ja varundada. Seda sellepärast, et piltide edastamiseks kaamerast nutiseadmesse ei ole vaja traadita internetiühendust, WU-1a juhtmeta mobiilne adapter on reisil olles ideaalne tarvik. Kaamerat on võimalik juhtida isegi distantsilt nutiseadme abil, nii et te võite olla rühmapildil, näiteks perekonnapildil, ja vaadata enne pildistamist eelvaadet. D3200 ühildub Androidi nutiseadmetega.

Redigeerimine kaameras

Kaameral on mitmesuguseid redigeerimisfunktsioone, mis aitavad teil teostada oma loomepalanguid. Lisades kunstilisi efekte, nagu Miniature (miniatuur), Selective Colour (valikvärv), Colour Sketch (värvieskiis) ja Filter Effects (filtriefektid), lisamaks sooja või pehme filtri, annate viimistletud fotole isikupära. Samuti saate otse kaameras muuta fotode suurust, neid kiirelt retušeerida või neid vajaduse korral isegi kohendada, et kiiresti ja lihtsalt parandada oma fotode kvaliteeti.

Lisaks muudab suur, 7,5 cm (3-tolline) kõrge eraldusvõimega (921 000-punktine) LCD-monitor videote ja piltide vaatamise ning redigeerimise meeldivaks tegevuseks.

Lihtne kasutada

Tänu oma kergele väikesele korpusele on mudelit D3200 lihtne pakkida ja kaasas kanda, nii et tähtsad hetked ei lähe kunagi kaduma. Kui hakkate kaamerat kasutama, on juhtimisseadmed seatud nii, et saate hoida kaamerat kindlas haardes ja seda mugavalt käsitseda. Kõige tavalisemate funktsioonide tarbeks, nagu reaalaja vaade ja vabastusrežiim on oma nupp. Kui soovite pildistada iseennast, kasutades valikulist ML-L3 kaugjuhtimispulti, on D3200-l selleks puhuks vastuvõtja, mis paikneb nii esi- kui ka tagaküljel, et toiming oleks lihtsam. Ka teabenupp on käepärast, kui peaksite abi vajama.

Muud peamised omadused:

  • Nutikas automaatne teravustamine video tarbeks: tundke D-videoid tehes rõõmu pidevast automaatsest teravustamisest (AF). Full-time servo (täisajaga automaatne servoteravustamine (automaatne teravustamine)) ja subject-tracking AF (objekti jälitav automaatne teravustamine) säilitab fookuse, kui filmite liikuvaid objekte. Automaatne teravustamine näo prioriteediga on ideaalne, kui filmite sündmusi, kus tahate vabalt võtta ja lasta kaameral nägusid fokuseerida.
  • Ulatuslikud videovõimalused: võite salvestada täis-HD-s (1080 punkti) ja kaamera toetab Nikoni ME-1 stereomikrofoni kasutamist. Kaamerasisesed redigeerimisfunktsioonid võimaldavad täita selliseid ülesandeid nagu video algus- ja lõpp-punkti määramine. HDMI miniväljund võimaldab taasesitust HD-teleris.
  • NIKKORi objektiivid: pange enda kasuks tööle Nikoni legendaarsed NIKKORi objektiivid, et teha pilte, mille värvid on elavad, kontrastid rabavad ja detailid haaravad, või eksperimenteerida filmiefektidega. Kasutage kiireid fikseeritud fookuspikkusega objektiive (prime lens) oivaliste portreefotode tegemiseks, mikroobjektiive elusuuruses lähivõtete jäädvustamiseks või telefotoobjektiive kaugel asuvate objektide pildistamiseks.
  • Nikoni süsteemivalikud: pakuvad laia valiku tarvikute abil lõputuid loomingulisi võimalusi. Nende hulgas on GP-1 GPS-seade, nii et kunagi ei lähe meelest, kus foto tehti. D3200 on varustatud mugava sisseehitatud hüpikvälklambiga, kuid valikuliste lisakiirvälklampide abil muutub välguga pildistamine veelgi lihtsamaks ja loovamaks. Kompaktne ja kerge SB-400 pakub arukat objektiivikaudset (i-TTL) välklambi juhtimist ja põrkevälgu suutlikkust, et saavutada ilma tugevate varjudeta loomulikuma valguse efekt. Multifunktsionaalne SB-700 pakub põnevat võimalust kasutada juhtmeta mitme välklambi toimingut Nikoni loovvalgustussüsteemi abi

Nikon D3200 ennustatav jaehind algab 649 Eurost ja toode tuleb saadavale käesoleva aasta 15. mail.

OSTA KAAMERA![1] GFK, Euroopa (24 riiki), täisaasta 2011, väärtus ja turuosa mahtude alusel.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply