Nikon tutvustab oma esimest ülivastupidavat kaamerat COOLPIX AW100

By in
538

Amsterdam, Holland, 24. august, 2011 – Nikon Euroopal on rõõm tutvustada teile Nikoni esimest kaamerat, mis on mõeldud kasutamiseks keerulistes välitingimustes. Veekindel, põrutuskindel ja külmumiskindel – COOLPIX AW100 on piisavalt tugev igasuguse tegevuse jaoks. See võimaldab teha suurepäraseid pilte nii suusatades kui ka snorgeldades. COOLPIXi ’All Weather’ (AW) kategooria lisandub kolmele juba olemasolevale COOLPIXi kaamerasegmendile: Style (S), Performance (P) ja Life (L)

„COOLPIX AW100 näol disainisime kaamera, mis on valmis teiega kaasa tulema ükskõik millisele seiklusele,“ ütles Nicolas Gillet, Nikon Euroopa tootejuht. „See on loodud kasutamiseks aastaringselt, aga lisaks on tegemist tehnoloogiaga, mida olete harjunud ootama igalt Nikoni kompaktkaameralt. See tähendab, et saate olukorrast olenemata teha suurepäraseid fotosid.“

Valmis matkama – COOLPIX AW100

Ehitatud selleks, et jäädvustada kogu tegevus maal ja vees. COOLPIX AW100 on ideaalne kaaslane aktiivse elustiiliga inimesele. Veekindel kuni sügavuseni 10 m, põrutuskindel kukkudes kuni 1,5 m kõrguselt ja külmumiskindel kuni temperatuurini -10°C – tegemist on ideaalse kaameraga matkamiseks. Kõrgtehnoloogilised funktsioonid nagu sisseehitatud GPS, elektrooniline kompass ja maailma kaart* võimaldavad teil vaevata pilte geosildistada, uutes kohtades liikuda ja seejuures oma teekonda üles märkida.

Kompromissideta pildikvaliteet

COOLPIX AW100 sisaldab kõiki uusimaid fototehnoloogiaid, mida võiks ühelt COOLPIX kaameralt oodata. See tagab suurepärased pildid nii lainetel surfates kui ka mäenõlval ronides. Väga tundlik 16-megapiksline taustavalgustusega CMOS-sensor ja spetsiaalsed hämara valguse režiimid suudavad koos jäädvustada imeilusaid pilte nii eredas päikesevalguses kui ka öisel ajal või hoopis vee all sukeldudes.

Tagamaks piltide ja videote parima kvaliteedi on AW100-l ka 5x suumiga NIKKOR lainurkobjektiiv, mis salvestab kõrglahutuse (Full HD 1080p) ja stereoheliga videosid. Lisaks hoiavad neli uuenduslikku hägususe vähendamise funktsiooni ära objekti liikumisest ning vähesest valgusest ja kaamera kõikumisest tuleneva hägususe.

Easy Panorama funktsioon laiendab vaatenurka veelgi enam, võimaldades teha 360° ja 180° fotosid. Kui liigute kaameraga vertikaalselt või horisontaalselt üle maastiku, siis kaamera CMOS-andur salvestab kiire sarivõttena hulga kaadreid, mis seejärel hetkega ühendatakse ja tekibki ilus panoraamvõte.

Lihtne kasutada

COOLPIX AW100 muudab kasutamise lihtsaks, mis lubab teil oma tegevusele keskenduda. Veealuse olustiku salvestamiseks on lihtne Underwater režiim, mis reguleerib automaatselt kaamera valge tasakaalu. Action-Control nupu abil saate pilte teha kas või ühe käega: kui nupp on sisse lülitatud, siis saab kaamera sätteid muuta lihtsalt kaamerat edasi tagasi liigutades. Nii saate nõlvadel pilte teha isegi kindaid käest võtmata.

COOLPIX AW100 on saadaval kolmes värvitoonis: kaitsevärvi, oranž ja must, müügile tuleb kaamera soovitusliku jaehinnaga 370 Eur.

ViewNX 2

ViewNX 2 on kõik-ühes tarkvarapakett, mis võimaldab kasutajal kiirelt ja lihtsalt fotosid ja filmiklippe importida, lehitseda, redigeerida ja jagada. ViewNX tarkvara edasiarendus ViewNX 2 on kasutajasõbralik programm, mis pakub suurel hulgal funktsioone, ületades kordades arvuti operatsioonisüsteemiga kaasa tulnud programmide võimalused. Hiljuti lisatud videotöötlusfunktsioonid on võetud otse Nikoni auhinnatud DSLR-mudeliseeriast, mis võimaldavad luua suurepäraseid filmikaadreid. ViewNX 2 tuleb kaasa kõigi Nikoni digitaalkaameratega ja see on lisaks ka tasuta allalaaditav.

EXPEED C2

Algupärane EXPEED pilditöötlussüsteem sisaldab kogu Nikoni pika ajaloo vältel kogutud teadmisi ja tehnoloogilist arengut. Nüüd laiendab Nikoni tunnustatud süsteemi viimane versioon, Exceed C2, pildistamise võimalusi veelgi: täiustatud videosalvestus, suure tundlikkusega jõudlus ja maksimaalne pildikvaliteet. EXPEED C2 toob pildiandurist välja parima: vähendab müra ja tagab erksate värvidega loomutruud pildid ja sujuvad värvitoonide üleminekud nii fotodel kui ka videoklippides.

Nikoni my Picturetown

Nüüd võite teha oma fotodest turvaliselt varukoopiaid, kasutades digifotode säilitamiseks ja levitamiseks Nikoni tasuta sidusteenust my Picturetown (www.mypicturetown.com). Fotomälestuste jagamine sõpradega ja meenutuste paigutamine veebigaleriidesse on lihtne. Saate 2 GB vaba mälu tuhandete mälestuste säilitamiseks ja kui soovite talletada veel rohkem pilte võite igal ajal omandada kuldliikme staatuse.

*V.a. mõnes piirkonnas

    

MOVIE

PICTURE:

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply