Kui vähem on rohkem: Nikoni uus COOLPIX P7100

By in
535

Amsterdam, Holland, 24. august 2011 − Nikon Europe tutvustab täna oma uusimat kõrgetasemelist COOLPIX mudelit P7100. Populaarse P7000 järglane COOLPIX P7100 pakub paremat pildikvaliteeti, lühemat reageerimisaega, kiiremat automaatfookust ja nobedamat sisselülitust. Uus kallutatav 7,5 cm (3 tolli) suuruse diagonaaliga LCD-ekraan teeb kompositsiooni paikaseadmise ja haaravate videoklippide tegemise lihtsamaks, kui pildistate ebatavalise nurga alt või keerukalt positsioonilt.

Täiusliku kompaktse kaaslasena igale digipeegelkaameraga fotohuvilisele tagab COOLPIX 7100 suurepärase pildikvaliteedi tänu lainurksele 7,1x NIKKORi suumobjektiivile fookuskaugusega 28−200°mm (vastab 35 mm formaadile), RAW failiformaadile, kiirele EXPEED C2 pilditöötlussüsteemile, kiirele reaktsioonile ja täielikule käsijuhtimisele. Suur 10,1megapiksline 1/1,7tolline CCD-pildiandur annab laia dünaamilise vahemiku ja erakordse toimivuse nõrgas valguses, võimaldades pilte loominguliselt kärpida, saada äärmiselt detailirohkeid kujutisi ning valmistada rabavalt teravaid postrimõõdus suurendusi.

Nicolas Gillet, Nikon Europe’i tarbekaupade tootejuht, räägib: „COOLPIX P7100 on kompaktkaamerate kuningas. Need, kes on tuttavad P7000 omadustega, mõistavad, et selle kaamera eesmärk on anda kasutajale täielik kontroll ees ja taga paiknevate juhtnuppude ning kohandatava suumimälu abil, mis võimaldab salvestada kuni seitse erinevat fookuskaugust ja seejärel neid kiiresti vahetada, just nagu objektiive. Usume, et uued omadused, nagu kallutatav ekraan ja kiired reageerimisajad teevad sellest ideaalse kaamera, mis võimaldab digipeegelkaamera laadset mitmekülgsust ja liikuvust.“

Suurepärane pildikvaliteet

COOLPIX 7100 on ääreni täis moodsat tehnikat, mida leiab sagedamini digipeegelkaamerates ja mis tagavad parima võimaliku pildikvaliteedi. Kaamera suur 1/1.7tolline andur ja EXPEED C2 pilditöötlussüsteem annavad parema toimivuse hämaras valguses ja videoklippide tegemisel. 7,1x NIKKORi suumobjektiivil on kaks ED-klaaselementi, mis vähendavad värvide moonutusi ja varjutusi suurematel fookuskaugustel, samuti neutraalfilter, mis annab parema kontrolli säriaja üle. Kiire EXPEED C2 pilditöötlusmootor kasutab täiel määral suurt CCD-pildiandurit, et saavutada hea eraldusvõime, peened detailid ja selged kujutised väiksema pildimüraga, ükskõik kas pildistades madala või kõrge tundlikkusega (kuni 3200 ja 12 800 ISO).

Kui soovite rohkem loovust, pakub COOLPIX P7100 valikut eriefekte piltide tegemiseks, kaasa arvatud risttöötlus, mis muudab dramaatiliselt kujutiste värve ning suurendab kontrasti ja küllastust, ja funktsioon Selective Colour, mis võimaldab rõhutada soovikohast värvi, muutes ülejäänud kujutise mustvalgeks. Selleks, et tulemuse õigsuses veenduda, võite enne pildistamist vaadata eriefekti ka LCD-ekraanilt.

Täiustatud videofunktsioonid

Selleks, et tagada reisil tehtud videoklippide kõrge kvaliteet, salvestab COOLPIX P7100 HD-kvaliteediga pilti (720p) koos optilise suumi ja automaatfookusega kiirusel 24 kaadrit sekundis. Selleks, et jäädvustada toimuvat täpselt nii, nagu soovite, võib enne salvestust reguleerida valgetasakaalu ja kasutada ka automaatsäri (AE) lukustust, et määrata mis tahes ajal videoklippi tehes automaatne säriaeg.

COOLPIX P7100 kaameral on ka sisseehitatud HDMI-liides koos HDMI-CEC toega, et kuvada pilte HD-teleris, ja ühtlasi toetab see välise mikrofoni kasutust.

COOLPIX P7100 tuleb müügile soovitusliku jaehinnaga 575 Eur.

EXPEED C2

Algne EXPEED pilditöötlussüsteem sisaldas kogu Nikoni pika ajaloo vältel kogutud oskusteavet ja tehnikat. Nüüd avardab Nikoni tuntud süsteemi edasiarendus EXPEED C2 fotograafia võimalusi veelgi, pakkudes täiustatud videosalvestust, kõrgtundlikke funktsioone ja parimat pildikvaliteeti. EXPEED C2 võimendab pildianduri tööd, et pakkuda erksate värvidega loomutruid pilte, vähendatud müra ja sujuvaid värvitoonide üleminekuid nii fotodel kui ka videoklippides.

ViewNX 2

ViewNX2 on kõik-ühes tarkvarapakett, mis võimaldab kasutajal pilte ja videoid kiiresti importida, otsida, parandada ning jagada. Populaarset ViewNX tarkvara kasutav ViewNX2 on kasutajasõbralik komplekt, pakkudes laia valikut funktsioone, mida on kaugelt enam kui hariliku lauaarvuti operatsioonisüsteemis. Uued kõrgtehnoloogilised videomontaažifunktsioonid on võetud otse Nikoni auhinnatud digipeegelkaamerate valikust, võimaldades kasutajatel videoklippe monteerida, pikkida selle sisse harilikke pilte ja saada tulemuseks hämmastav koduvideo. ViewNX 2 on kõigi Nikoni digikaamerate standardvarustuses ja ühtlasi tasuta allalaaditav.

Nikoni my Picturetown

Nüüd võite teha oma fotodest turvaliselt varukoopiad, kasutades digifotode säilitamiseks ja levitamiseks Nikoni tasuta sidusteenust my Picturetown. Jagage kergesti oma mälestusi sõpradega ja paigutage need veebigaleriidesse. Saate 2 GB vaba mälu tuhandete mälestuste säilitamiseks ja kui soovite talletada veel rohkem pilte, võite igal ajal omandada kuldliikme staatuse.

MOVIE

PICTURE:

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply