Täielik digitaalse peegelkaamera videopakett: Nikon tutvustab esimest välist mikrofoni ME-1

By in
638

Amsterdam, 5. aprill 2011. Täna tutvustab Nikon oma esimest müügile tulevat välist stereomikrofoni ME-1. Loodud laiendama Nikoni digitaalsete ühe objektiiviga peegelkaamerate videovõimalusi, pakub see suundmikrofon võimalust salvestada selget, arusaadavat heli ilma soovimatu taustamürata.

Arvestatav lisaseade iga asjatundliku videograafi varustuses, mis parandab helisalvestuse kvaliteeti, võimaldades digitaalse üpeegelkaameraga salvestatavatel videotel kõlada sama hästi, nagu nad välja näevad.

Tõstame digitaalsete peegelkaamerate helisalvestuse latti

Nikoni pühendumine universaalsele video salvestamisele astub mikrofoniga ME-1 veel ühe sammu edasi. Valmistatud jäädvustama professionaalse kvaliteediga stereoheli erinevates olukordades, laiendab see D-video funktsiooni (Nikoni tunnustatud kõrgtasemel digitaalsete peegelkaamerate videofunktsiooni) ja pakub nutikat alternatiivi kaamera sisseehitatud mikrofonile.

Zurab Kiknadze, Nikon Europe’i objektiivide, tarvikute ja tarkvara tootejuht, selgitab: „ME-1 on suurepärane täiendus Nikoni pidevalt arenevale kvaliteetsele videosalvestussüsteemile. Nii profid kui ka asjaarmastajad saavad salvestada heli täiesti uuel tasemel ja lisada seeläbi oma videotele suuremat mõju.”

Kristallselge stereoheli

ME-1, mille valmistamisel on silmas peetud digitaalsete peegelkaamerate kasutajaid, on varustatud stabiliseerimismehhanismiga, mis summutab automaatse teravustamisega kaasneda võiva soovimatu taustamüra. Suunatud mikrofonina võimaldab see kasutajal valida kindla sihtmärgi ja salvestada täpselt seda, mida ta soovib kuulda. Välismürast tekkivad häired saab summutada kaasasoleva švammist tuulekaitse abil ja madallõikefiltri lüliti võimaldab täiendavat kontrolli madalsagedusliku müra üle. Ümbritseva müra salvestamise kontrollimiseks saab mikrofoni tundlikkust reguleerida ka kaamera menüüs.

ME-1, mida on lihtne paigaldada kaamera sünkroonpessa, saab toite käepäraselt kaamerast ja selle nutikas ergonoomiline disain võimaldab kaamerat käes hoides mugavalt pildistada. Lühike korpus tagab lihtsa juurdepääsu pildiotsijale ja käepärane kaabli fiksaator ei lase juhtmel ette jääda.

Mikrofoniga ME-1, mis sobib kasutamiseks kõigi Nikoni D-SLR-i ja COOLPIX-i kaameratega, millel on 3,5 mm välismikrofoni ühendus. Kaasas on švammist tuulekaitse ja pehme kott.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply