Nikon täiustab COOLPIXi seeriat

By in
854

Uute kasutajasõbralike ja stiilsete kaameratega saate iga kord suurepäraseid tulemusi

Amsterdam, Holland, 9. veebruar 2011 — Nikon Europe lisas oma põnevasse ja kasutajasõbralikku COOLPIXi seeriasse kolm uut mudelit. Hulga kasulike automaatsete funktsioonidega kaamerad S2500, L23 ja L120 pakuvad midagi igaühele ja muudavad ideaalse foto saamise lihtsaks.

 „Uues valikus on midagi igaühele, nii esimese kaamera otsinguil algajatele kui ka nõudlikumatele kasutajatele. Mis tahes kaamera valides saate olla kindel, et kõik need kaamerad vastavad kvaliteedile, mille poolest Nikon tuntud on, aidates teil võimalikult kerge vaevaga saada parimaid tulemusi,” ütleb Sander van Velzen, Nikon Europe’i tarbijatoodete tootejuht.

Stiilselt lihtne: COOLPIX S2500

Muretu pildistamise stiilseks nautimiseks mõeldud parima kvaliteediga kaamera COOLPIX S2500 pakub muljetavaldavaid võimalusi. Selle kõrgdisainiga õhukeses (20 mm) alumiiniumist korpuses on hulk suurepäraseid funktsioone, mis muudavad mis tahes ajal ja kohas piltide jäädvustamise põnevaks ja pingutustevabaks tegevuseks.

S2500 täpne 4-kordse suumiga NIKKORi lainurkobjektiiv ja 12-megapiksline pildiandur võimaldavad jäädvustada erakordselt detailseid pilte, millest saab teha suurepäraseid plakatimõõdus suurendusi. Isegi kõige kaamerakartlikumatest pildistamisobjektidest parimate piltide saamise tagamiseks hõlmab Nikoni nutikas portreesüsteem selliseid funktsioone nagu naeratusdetektor, pilgutuse tuvastus ja naha ühtlustamine ning selle suur 6,7-sentimeetrine LCD-ekraan võimaldab teil fotodest kerge vaevaga eel- ja ülevaade saada.

Seda ei ole mitte ainult kerge kaasas kanda, vaid ka lihtne kasutada, sest mitmed automaatsed funktsioonid tagavad pingutustevaba pildistamise. Kerge automaatrežiim optimeerib kõik kaamera sätted vastavalt valgusele, milles pildistate, samas kui stseeni automaatne valija valib populaarsetele fotograafilistele olukordadele sobiva optimaalse stseenirežiimi. Sõltumata sellest, kas olete rannas, suusamäel või linnas jalutamas, optimeerivad suur hulk kaamera stseenirežiime sätteid automaatselt vastavalt kuni 17 populaarsele fotograafilisele stiilile, efektile ja asukohale. Objekti jälgimise automaatne teravustamine (AF) säilitab valitud objekti teravustamise isegi siis, kui objekt liigub. Sisseehitatud hägususevastane tehnoloogia aitab hägusaid pilte vältida automaatselt neljal erineval viisil.

COOLPIX S2500 on saadaval neljas värvitoonis: punane, roosa, must ja hõbedane, ning seda jaemüügihinnaga 109 Euro.

Suurepärane alustajale: COOLPIX L23

COOLPIX L23 on suurepärane kaamera neile, kes alles alustavad fotograafiaga tegelemist, sest sellega kaunite piltide jäädvustamine on kõigile jõukohane.

Automaatne tehnoloogia teeb sellest ideaalse kaamera, millega pildistamine ei nõua erilisi pingutusi. Olenemata asukohast või pildistatavast objektist optimeerib kerge automaatrežiim kaamera sätted vastavalt valgusele, milles pildistate, tagades muljetavaldavad pildid. Sisseehitatud elektrooniline stabiliseerimine ja liikumistuvastus tasakaalustavad kaamera rappumise mõju ning tagavad 10,1-megapikslise eraldusvõimega CCD-pildianduri abil erakordsed detailirikkad pildid, millest on võimalik rabavaid suurendusi teha. Nutikas portreesüsteem hõlmab selliseid funktsioone nagu naeratusdetektor ja naha ühtlustamine, mis tagavad imeilusate portreede jäädvustumise.

Kaamera L23 5-kordse suumiga lainurkobjektiiv võimaldab jäädvustada kõike, nii teravaid lähivõtteid kui ka suurepäraseid rühmafotosid, ning suur 6,7 cm LCD-ekraan võimaldab hõlpsalt pilte üle vaadata. Suured nupud ja spetsiaalsed pildistamis- ja taasesitusrežiimid tagavad ilma raskusteta kasutamise. Kaamera kasutab tavalisi AA-tüüpi akusid, mistõttu leiate kaamerale kergesti toiteallika ja saate selle kõikjale kaasa võtta.

COOLPIX L23 on saadaval viies värvitoonis: sinine, punane, must, roosa, ja hõbedane, ning seda jaemüügihinnaga 69 Euro.

Muljetavaldavalt mitmekülgne: COOLPIX L120
Ülisuure suumiga objektiivi ja kõrglahutusega (720p) video salvestamisega COOLPIX L120 on suurepärase tehnoloogiaga, mida on lihtne kasutada, tagades kõikide oluliste hetkede kvaliteetse jäädvustumise.

NIKKORi 21-kordse suumiga lainurkobjektiiv tagab suurepärase täpsuse ja terava eraldusvõime, võimaldades nii lainurga (25 mm) kui ka super-telefoto (525 mm) teravussügavust[1]. Unikaalne külgmine juhthoob võimaldab pildistades või videoid jäädvustades ka sujuvat ja stabiilset suumimist kogu suumiulatuses. 14,1-megapiksline CCD-pildiandur ja neli erinevat automaatset hägususevastast funktsiooni tagavad teravad pildid iga kord, sõltumata pildistamise kaugusest.

Spetsiaalse video salvestusnupuga L120 annab teile vabaduse lülitada hõlpsasti kaunite piltide jäädvustamiselt stereoheliga kirgaste HD-videote (720p) salvestamisele või vastupidi. Salvestamise ajal on võimalik kasutada automaatse teravustamise funktsiooniga optilist suumi ning fotosid ja videoid saab mugavalt vaadata suurel 7,5 cm suure eraldusvõimega (921 000-punktine) LCD-ekraanil. Sisseehitatud HDMI-miniliides võimaldab kaamera ühendamist kõrglahutusega (HD) teleriga, et saaksite videoid vaadata kodus koos pere ja sõpradega.

Kaamera kasutab toiteallikana AA-tüüpi akusid, et te ei peaks kartma akude tühjenemist nii kodus kui ka välismaal olles.

COOLPIX L120 on saadaval kahes värvitoonis: must ja punane, ning seda jaemüügihinnaga 269 Eurot.

         

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply