Uut kaamerat D3100 esitleb koos Nikoniga Jamie Oliver

By in
593

Uusima peegelkaamera värskes reklaamikampaanias I AM Nikon, kujutatakse Jamie Oliveri koos sõpradega kodus toitu valmistamas.

20. september 2010, Amsterdam, Holland. Nikon teatab täna, et uue kaamera D3100 reklaamikampaanias I AM Nikon osaleb Jamie Oliver. Kampaaniat, kus kujutatakse Jamiet koos sõpradega kodus süüa valmistamas, näidatakse Nikoni peegelkaamera reklaamimiseks kõikjal Euroopas ja Lõuna-Aafrikas.

Lisaks reklaamikampaanias osalemisele jagab Jamie, kes on ka asjaarmastajast fotograaf, isiklikke Nikoni D3100 kasutamise kogemusi: „Mulle meeldib pildistamine, sest selle abil saab jäädvustada olulisi momente ja neid kohe uuesti vaadata. D3100, taskukohane uue põlvkonna kaamera, mida on tõesti kerge kasutada, millel on palju lisafunktsioone ja mis laseb salvestada Full HD videosid, sobib selleks ideaalselt, sest sellega saab teha suurepärase kvaliteediga fotosid ja videoid.”

Nikon D3100 sisaldab juhendirežiimi, mis kuvab pisipilte näitamaks, milliseid pilte on võimalik teatud sätetega jäädvustada. Lisaks õpetab see fotograafiaoskusi, et saaksite peegelkaamerat kõige otstarbekamalt kasutada. Jamie selgitab: „Juhendirežiim on geniaalne! See kaamera teeb mõne tunniga sammhaaval selgeks sellised fotograafiavõtted, mille avastamiseks mul kulus kümme aastat.” Kuulus kokk on lisaks testinud ka kaamera D3100 Full HD videofunktsiooni: „Selle kaamera videokvaliteet on fantastiline ja seetõttu ei kasuta ma seda mitte ainult perekondlike sündmuste jäädvustamiseks vaid ka töö juures.”

Nikoni D3100 on ideaalne kaamera perele, sest seda kasutades saab jäädvustada kõik erilised hetked suurepärase kvaliteediga, ilma et peaks muret tundma keeruliste seadete pärast. Jamie lisab: „Ma ei kasuta kaamerat ainult kodus, võtan selle alati ka tööle kaasa. Kui näen turul huvitavat toiduainet või tahan välismaal jäädvustada mõnda tehnikat või toitu, siis saan seda alati pildistada või filmida ja pärast oma tiimile näidata. See võib omakorda anda inspiratsiooni retseptide, raamatute või telesaadete jaoks.”

D3100 uus reklaamikampaania sisaldab nelja stseeni, mis kõik järgivad käesoleva aasta märtsis alustatud kampaania I AM Nikon teemat. 30-sekundiline telereklaam sisaldab tunnuslauset „I AM Jamie Oliver Jr” ja selles kujutatakse Jamiet väikese tüdrukuga, kes püüab jäljendada Jamie kokakunsti. Lisaks kasutatakse reklaamis järgmiseid stseene: maratoni jooksev mees, keda julgustab tema perekond — tunnuslauseks on „I AM your extra power”; professionaalne fotograaf Vincent Munier teeb pilte Egiptuses, tunnuslause „I AM Marco Polo” ja lõpetuseks pulmatseremoonia koos tunnuslausega „I AM yes”.

D3100 on Euroopa enimmüüdud digitaalse peegelkaamera D3000 edasiarendus ja sisaldab 14,2 megapikslit, Full HD videofunktsiooni ja populaarset juhendirežiimi, mis kuvab teatud sätetega tehtud näidispilte. Kompaktse ja kerge, ent tugeva korpusega kaamerat on lihtne kõikjal kaasas kanda.

*(1): Allikas: GFK, D3000 oli 2010. aasta esimesel poolel Euroopas enimmüüdud digitaalne peegelkaamera.

D3100 uus kampaania „I AM Nikon” sisaldab televisiooni, trükimeedia ja digitaalreklaame ning reklaamikampaania hõlmab Euroopat ja Lõuna-Aafrikat. Kõik reklaammaterjalid filmiti Nikoni D3S-iga, maailma esimese filmimisfunktsiooniga FX-formaadis kaameraga, mis võimaldab jäädvustada 720p HD-videot ja kasutada kaadrihõivet.

INTERVJUU JAMIE OLIVERIGA, video

Intervjuu Jamie Oliveriga

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply