Uus Nikon D7000: valmis teie unistusi täide viima

By in
472

Amsterdam, Holland, 15 september, 2010 — Nikon tutvustab digitaalpeegelkaamera mudelit D7000 — kaasaskantav peegelkaamera, mis pakub erakordset pildikvaliteeti, töökindlust ja toimivust.

Jordi Brinkman, Nikon Europe’i tootejuht, räägib: „Uus D7000 on ideaalne neile digitaalpeegelkaamera omanikele, kes soovivad hellitada oma kirge pildistamise vastu kaameraga, mis pakub täpsemaid funktsioone. Sellel eriti vastupidava korpusega kaameral on suurepärase toimivuse tagamiseks uus pildiandur, EXPEED 2, automaatse teravustamise süsteem ja mõõtmisandur. Selles on olemas kõik, mida oma uues peegelkaameras vajate, kuid üllatavas suuruses.”

Suurepärane pildikvaliteet

Suurepärase pildikvaliteedi tagamiseks on mudelil D7000 mitmeid uusi funktsioone, sh 16,2 efektiivset megapikslit koos uue Nikon DX-formaadis CMOS-pildianduriga. Kaameral on uus pilditöötlusmootor EXPEED 2, mis tagab kõrgema pildikvaliteedi ja suurema kiirusega töötluse ning hõlmab mitmeid teisi võimsamaid funktsioone. Tänu mudeli D7000 suuremale ISO-tundlikkusele (100–6400, laiendatav kuni 25 600-ni) saavutatakse kiiresti liikuvate objektide või väheses valguses pildistamisel minimaalse müratasemega erakordne detailiküllus, ja seda isegi ilma välguta.

Silmapaistev vastupidavus

Kaamera D7000 umbes 100%-se kaadri teravussügavuse ja 0,94-kordse suurendusega ere klaasist pentaprisma pildiotsija annab igale stseenile täpseima vaate ja fookuse, ning see on alati valmis, kui katiku kiiruseks on 1/8000 s, mida on testitud 150 000 tsükli vältel. Kaamerat kaitsevad magneesiumsulamist valmistatud ülaosa ja tagakatted ning sellel on vastupidav tihend tolmu ja niiskuse kaitseks, seega on see ette valmistatud testimisrohkemate olukordade jaoks.

Mudeli D7000 vastupidavus säilib ka hoiustamisel. Tänu kahele SD mälukaardi pesale on teil suurem mälu maht, mis annab võimaluse salvestada rohkem pilte ja videoid, hoida neid erinevates formaatides, ning teil on alati piisavalt varundusruumi.

Parem töövõime

Mudeli D7000 uuel automaatse teravustamise süsteemil on 39 fookuspunkti (sh kaadri keskosas olevad 9 ristõlike andurit), mis tagavad teravaima fookuse olenemata sellest, kus objekt kaadris asub. Nikoni uue 2,016-pikslise RGB-mõõtmisanduriga stseenituvastussüsteemi efektiivsuse täiustamiseks ja pideva suure kiirusega pildistamissuutlikkusega (6 kaadrit sekundis) võite olla kindel, et saate igal ajal jäädvustada erakordselt täpseid ja kvaliteetseid pilte.

Pikemaajalise töövõime garanteerimiseks on kaameral D7000 mitme toiteallikaga akukomplekt MB-D11 (valikuline), mis võimaldab toiteallika lülitamist kaamerasisese akuga, vertikaalvõtete tegemist ja korpuse stabiliseerimist pika telefoto objektiivi kasutamisel.

FullHD-video automaatse teravustamise režiimiga

Mudelil D7000 on otsene juurdepääs video salvestamise nupule, nii saate filmitud materjali täiskõrglahutuses (1080 p) lihtsamini jäädvustada. Automaatse teravustamise režiim annab video salvestamise ajal pideva fookuse, mis jäädvustatakse MPEG4 AVC/H.264 tihendamist kasutades. Kvaliteetse heliga salvestuse jaoks on olemas stereoheli mikrofoni pesa. See tähendab D-video funktsiooni kasutamisel suurepärast pildikvaliteeti ja kasutuslihtsust.

Kaameral D7000 on sisseehitatud video redigeerimisfunktsioonid, mille abil saate valida filmitud materjali algus- ja lõpp-punkte ning vahetada liikumatute piltide jäädvustamiseks valitud kaadritele, et videoid kiiresti ja lihtsalt redigeerida ning jagada.

Lisatarvikud

Nikon toob turule ka uue kiirvälgu Speedlight SB-700 — suure hulga võimalustega lihtsalt kasutatav välguseade. SB-700 pakub valgustuseeliseid, mis ületavad kaamerasse integreeritud välgu, andes kaunite, professionaalsete tulemuste saamiseks täieliku kontrolli stseeni ja objekti valgustuse üle. Nikoni uute lisatarvikute hulka kuulub ka akukomplekt MB-D11, mis võimaldab sujuvat toitele lülitamist ja hõlmab vertikaalvõtete juhtnuppe. Kaamera D7000 ühildub GP-1 GPS- (globaalne asetussüsteem) seadmega, mis salvestab pildifailile asukoha teabe, ja kaamera toetab muidugi mitmeid NIKKORi objektiive.

Põhiomadused

• Nikoni DX-formaat, uus 16,2-megapiksline CMOS-andur: see laiendatud tundlikkusulatusega kõrgepiksline andur tagab piltide ja videote suurepärased värvid ja detailid.

• Uus EXPEED 2 pilditöötlus: saavutab parema pildikvaliteedi ja suurema kiirusega töötluse ning hõlmab mitmeid teisi funktsioone, kasutades samal ajal vähem energiat.

• Kõrge ISO-tundlikkus (100–6400, laiendatav kuni 25 600-ni): madala müratasemega, kuid pakub siiski eriti teravaid detaile.

• Uus 2,016-piksline RGB-mõõtmisandur: kõrgepiksline RGB-andur täiustab kvaliteetsete piltide tagamiseks stseenituvastussüsteemi efektiivsust.

• Hiljuti väljatöötatud automaatse teravustamise süsteemil on 39 fookuspunkti (sh kaadri keskosas olevad 9 ristlõike andurit): võimaldab kvaliteetset objekti leidmist ja jälgimise teostust õige teravustamise saamiseks olenemata sellest, kus objekt ekraanil asub.

• Umbes 100%-se kaadri teravussügavuse ja 0,94-kordse suurendusega klaasist pentaprisma pildiotsija: iga stseeni täpseima vaate ja fookuse saamiseks.

• Suure vastupidavuse tagavad magneesiumsulamist valmistatud ülaosa ja tagakatted ning tihend tolmu ja niiskuse kaitseks: pildistage kindlustundega isegi kõige raskemates võtteoludes.

• Täiskõrglahutusega D-video automaatse teravustamise režiimide ja kaamerasiseste redigeerimisfunktsioonidega saate valida videote algus- ja lõpp-punkte ning salvestada üksikuid kaadreid liikumatute piltidena. Kaameral on olemas ka välise mikrofoni sisend, mis võimaldab kvaliteetse stereoheliga salvestusi.

• HDMI-ühilduvus: saate oma pilte või FullHDTV-videoid vaadata täiskõrglahutusega telerist.

• Lihtsalt juurdepääsetav reaalaja vaade uue kontrastitajuga automaatse teravustamise režiimiga: kontrastitajuga automaatse teravustamisega näotuvastus on palju kiirem ja paindlikum kui varem. Umbes 0,08 sekundiga tuvastatakse kuni 35 inimest isegi siis, kui objektid ei vaata otse kaamerasse. Sihtmärgi jälgimine hoiab objektid fookuses. Täpseks teravustamiseks on soovitatav normaalala automaatne teravustamine ja laia ala automaatne teravustamine pihust pildistamiseks.

• Vastupidav katikuseade säriajaga kuni 1/8,000: tõestatud 150 000 katiku vabastustesti tsükliga.

• Kaks SD mälukaardi pesa: suurem maht piltide salvestamiseks, rohkem valikuid piltide ja videote korraldamiseks või täiendav varundusruum, et saaksite oma pilte hallata just soovitud viisil.

• Pideva suure kiirusega pildistamine 6 kaadrit sekundis: umbes 0,05-sekundine vabastuse viiteaeg ja 6 kaadrit sekundis pildistamine tagavad, et ükski hetk ei jää tabamata.

• Ulatuslikud taasesituse funktsioonid: sealhulgas 72 pisipildiga kuva, kalendrikuva ja piltide sortimine kuupäeva alusel.

• Kaamerasisesed retušeerimise funktsioonid (retušeerimismenüü), sh video redigeerimise funktsioon ja uus värviskits.

• Tooni ja värvi kontroll: pildikontrollid võimaldavad teil enne pildistamist seadistada piltide või videote välimust ja meeleolu.

• Uusima põlvkonna pilditöötlusmootor EXPEED 2, mis täidab vaatamata väiksemale paketile erinevaid ülesandeid suurema kiiruse ja võimsusega.

• Kaamerale D7000 on seotud tasuta tarkvara ViewNX 2: see on pärinud ViewNX-i põhitoimingud, tagades parema kasutuslihtsuse, sh täiustatud GUI, ja laia valiku lihtsalt kasutatavaid funktsioone, mille abil saate muuta nii fotosid kui ka videoid.

• 7,5 cm (3-tolline) LCD-ekraan: tugevdatud klaasiga umbes 920-kilopunktisel TFT LCD-ekraanil on VGA lai vaatenurk (170°), et saaksite kohe oma tööd üksikasjalikult vaadata.

• Toetab mitmeid NIKKORi objektiive.

• Laetav liitium-ioonaku EN-EL15: nutikas vooluhaldus maksimaalse töövõime tagamiseks voolu vähendatud tarbimisega.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply