Uued Final Cut Studio, Logic Studio ja Aperture

By in
527

In English

Nikon kutsub Sind “Pro Studio Series” üritusele Tallinnas tutvuma nii Nikon-i kui Mac-i uusimate võimalustega- foto, audio ja video valdkonnas. Sellel ainulaadsel Apple poolt korraldatud üritusel, mis toimub esimest korda Tallinnas, näidatakse Final Cut Studio, Logic Studio ja Aperture uusi versioone. Samuti õpid sa tundma lahenduste ökosüsteemi, mis teevad Mac-i ideaalseks loometöö platvormiks.

Final Cut seminaril õpid, kui lihtne on monteerida, animeerida, mixida, muuta ja jagada oma filme, kasutades Mac-i ja Final Cut Studio-t. Üle saja uue unikaalse funktsiooni ja kolme lisa “ProRes” versiooniga on eri programmide omavaheline koostöö viidud uuele tasemele.

Aperture 3 ühendab endas võimsuse ja iPhoto lihtsuse fotode töötlemisel, esitlemisel ja suuremahulistel haldamistöödel teie Mac-is. Üle 200 uuenduse ja arendusega aitab ta teil viia oma tulemuse uuele tasemele.

Uuendatud Logic Studio pakub rohkem kui 200 uuendust muusikule, et luua, lindistada ja produtseerida muusikat Mac-il. Sisaldab muuhulgas Apple professionaalset helitöötlustarkvara Logic Pro 9, live-esitluste läbiviimiseks mõeldud MainStage 2 ja videopildi helindamiseks Soundtrack Pro-d. Ja lisaks võimsate virtuaalinstrumentide, efektide ja audio-loopide rikkalikku kollektsiooni.

Apple esimest korda Eestis läbi viidav üritus toimub Tallinnas Nokia Kontserdimajas 3-ndal juunil. Ühinege meiega kas ühel või kõikidel esitlusel. Osalemine on TASUTA, aga vajab eelregistreerimist igale esitlusele.

Päevakava

Registreerimine ja demo zone, 15:00 kuni 16:00

Final Cut esitlus, 16:00 kuni 17:30

Aperture esitlus, 18:00 kuni 18:45

Logic Studio esitlus, 19:00 kuni 21:00

Jam Session, 19:00 kuni 21:00

Nikon-i esitlus, kogu seminari jooksul

Registreeru!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply