Nikoni rakendus „Learn & Explore“ iPhone'ile jõuab Euroopasse

By in
527

Küsige Nikonilt kohapealset oskusteavet

Amsterdam, 7. aprill 2010 – Nikon toob ülipopulaarse „Learn & Explore“ fotograafiarakenduse iPhone’i Euroopa klientideni. Iga taseme fotograafidele suunatud „Learn & Explore“ rakendus pakub käigu pealt kiiret ja lihtsat juurdepääsu fotograafiaalasele teabele ja artiklitele, kaasa arvatud pildid, videoloengud, helikommentaarid ja fototerminite sõnastik.

Sõltumata sellest, kas otsite teadmisi, motivatsiooni või innustust, pakub uus töövahend fotograafiateavet paari nupuvajutusega; täiuslik lahendus neile, kes soovivad väljas viibides õppida ja areneda. Kui olete puhkusel ja tahate teada, kuidas saada paremaid reisipilte, võite hetkega siseneda Nikoni asjatundja koostatud artiklisse, vaadata õppevideot, kuulata helinõuandeid või sirvida näiteid imelistest reisifotodest. Või kui viibite pulmas ja soovite veenduda, et ava või katiku kiirus on antud tingimusteks sobivad, võite lugeda teavet soovituslike sätete kohta. Ükskõik, milline on sündmus ja millised on teie oskused, „Learn & Explore“ rakendus aitab tagada, et saate pildistamisel parima tulemuse.

„Learn & Explore“ rakendus on USA-s suur müügihitt ja me oleme kindlad, et see saab sama populaarseks ka Euroopas,“ märkis Nikon Euroopa turunduse ja sidekanalite tegevjuht Birgitta Olson. „Meie teame paremini kui teised, et fotograafia on „hetketegevus“ ja täiusliku pildi saamiseks on vahel tarvis kohapealset abi. Vaimustav on see, et nüüd võime anda fotohuvilistele juurdepääsu Nikoni teadmistepagasile otse peopesal, lootes, et see annab inimestele veelgi julgustust ja tuge fotograafia õppimiseks nende endi tingimustel.“

Märkused toimetajatele

Nikoni „Learn & Explore“ iPhone’i rakendus on nüüd saadaval Belgias, Horvaatias, Taanis, Eestis, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas, Lätis, Leedus, Madalmaades, Norras, Rumeenias, Venemaal, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis ja Ühendkuningriigis. Lisaks on see saadaval Kanadas ja Ameerika Ühendriikides. Rakendus on saadaval ainult inglise keeles.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply