Kiirpildikaamera

Kiirpildikaamera, mida tuntakse ka kui polaroidkaamerat, on kaamera, mis võimaldab kasutajal kohe pärast pildistamist saada väljaprinditud paberkujutise. See erineb traditsioonilistest filmikaameratest või digitaalkaameratest, kus pilti tuleb hiljem välja arendada või digitaalselt töödelda enne väljatrüki tegemist.

Kiirpildikaamera töötab tavaliselt nii, et pärast pildistamist läbib foto spetsiaalse protsessi, kus kemikaalid käivituvad, et kujutis paberi peale ilmuks. See protsess toimub kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul, mis võimaldab kasutajatel näha ja jagada pilte kohe pärast nende jäädvustamist.

Polaroidkaameraid kasutatakse tihti kiirete hetkede jäädvustamiseks, kus soovitakse kohe saada käegakatsutavat väljatrükki, olgu selleks siis perepildid, sündmuste dokumenteerimine või muud olulised hetked. Kuigi digitaaltehnoloogia on traditsioonilisele kiirpildikaamerale alternatiivi pakkunud, säilitavad paljud inimesed siiski huvi nende kaamerate vastu nende unikaalse võimekuse tõttu kohe pärast pildistamist väljatrükke saada.

Näitan 1–16 tulemust 33-st

POLAROID-Color-Film-for-I-TYPE