AvalehtOBJEKTIIVIDPäikesevarjukidHB-119 lens hood for Z 70-200mm f/2.8 VR S II
Nikon logo – Fotoakadeemia ametlik Nikon Pro Shop

HB-119 lens hood for Z 70-200mm f/2.8 VR S II

79,00

Kuumakse al. 6,72 / 12 kuud

HB-119 on originaalne bajonetiga päikesekaitse, mis on loodud spetsiaalselt NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S II objektiivile. See vähendab külgvalgust ja peegeldusi, parandab kontrasti ning aitab säilitada maksimaalset pildikvaliteeti ka vastu valgust pildistades.

Päikesekaitse kaitseb ühtlasi esiläätse löökide, kriimustuste ja ilmastiku eest – oluline nii sündmus-, spordi- kui ka loodusfotograafias, kus töötingimused võivad kiiresti muutuda.

HB-119 mudelil on praktiline filtriaken, mis võimaldab kasutada pööratavaid filtreid ilma päikesekaitset eemaldamata. See on eriti mugav polariseerivate ja muudetava tihedusega (variable ND) filtrite kasutamisel. Videograafidele tähendab see sujuvamat töövoogu – säriaega ja valguse hulka saab reguleerida kiiresti ning ilma seadistust lahti võtmata.

Peamised eelised:

  • Originaalne Nikon lisatarvik
  • Täpne bajonettkinnitus
  • Filtriaken pööratavate filtrite jaoks
  • Sobib hästi variable ND filtritega filmimisel
  • Parandab kontrasti ja vähendab helke
Tootjad

Nikon

    Tooteülevaateid veel ei ole.

    Ole esimene, kes hindab toodet “HB-119 lens hood for Z 70-200mm f/2.8 VR S II”