SKU: TP8R Saadavus: 0 in Stock GTIN: 6952344229453

Godox Pixel Tube TP8R Knowled RGBWW Tube Light 240 cm

 1099,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Toruvalgusti Godox Pixel Tube TP8R Knowled RGBWW

Pikslivalgusti on stiilne tööriist elu ja meeleolu andmiseks stseenile. Ka üksainus võib edastada külluslikke värve ja erinevaid visuaalseid meeleolusid, andes teile lõputult inspiratsiooni. Knowled toob teieni suure pikslitiheduse, suurepärase värvikvaliteedi ja erineva pikkusega pikslivalgustid. TP-seeria, mis aitab esile tuua teie uuel tasemel kujutlusvõimet, on täiuslik.

CCT vahemikuga 2000K kuni 10000K, sammuga 100K ja toonide reguleerimisega 0° kuni 360° on miljonid värvid teie kontrolli all, võimaldades hõlpsalt luua visuaalselt kauneid stseene.

Suurepärane pikslitihedus hõlbustab elutruude stseenide loomist. Võimalus kontrollida rohkem eraldi piksleid tagab pikslite sujuvama liikumise, mis simuleerib tegelikku valguse liikumist elavamalt ja võimaldab täpsemat pikslite kaardistamist. Lisaks saate programmeerida pikslite parameetreid kolme sisseehitatud piksliefektiga – tagaajamine, voolamine ja hajumine.

Valgustid on kolmes erinevas suuruses: 60 cm, 120 cm ja 240 cm. 60 cm võimaldab tegevuskohas valgustid hõlpsalt peita. 120 cm annab võimaluse luua erinevaid välisilmeid. 240 cm hõlbustab luua dramaatilisi ja mõjusaid ruume. Kolmes suuruses valgustitega töötades saate luua erinevaid atraktiivseid mustreid ja olla stseenide ehitamisel loomingulisem.

Saadaval on mitu ühendusviisi, juhtmevaba CRMX, juhtmega DMX ja uuendatud Godox Light 3.0. LumenRadio sisseehitatud juhtmevaba DMX-moodul muudab valgusti juhtimise mugavamaks ja võimaldab kasutada valgustit teiste professionaalsete valgustitega samas juhtimissüsteemis.

Hõivatud kanalite arvu haldamiseks saab vaheldada 8-bitist ja 16-bitist režiimi. 8-bitine on hea valik, kui teil on piiratud arv kanaleid ja peate juhtima rohkem valgusteid. 16-bitine täidab oma rolli siis, kui soovite täpsemat kontrolli värvi ja heleduse üle.

Ekraani saab pärast valgustite ülespanekut hõlpsaks lugemiseks pöörata 180 kraadi. Nii ei ole vaja isegi keerukates asendites parameetrite reguleerimiseks pead pöörata.

Valguse kaardistamisvõimalus lihtsustab reaalsete stsenaariumide simuleerimist. Kasutades kaardistamistarkvara, et projitseerida video pikslivalguse massiivi peale, saate saavutada valgusefekte, mida tavalised valgustid ei suuda. Kaardistamine tagab, et valguse ja varjude muutused valgustatud objektidel näivad loomulikud ja sujuvad.

Komplektis on:
• Godox TP8R tube,
• vahelduvvooluadapter,
• toitekaabel,
• kandekott,
• 2 polti,
• 2 terastrossi,
• 2 klambrit.