SKU: VWD304AW Saadavus: 1 in Stock GTIN: 18208271924

ES-2 Filmi digiteerimisadapter

 190.00

3 makset 63.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

Adapter ES-2 võimaldab teil filmil olevatest värvilistest või mustvalgetest negatiividest saada kõrgkvaliteetsed digifailid ilma skannerit kasutamata. See ühildub digitaalse ühe objektiiviga peegelkaameraga Nikon, mis paistab silma oma kaamerasisese digiteerimismenüü poolest.
Negatiivid jäädvustatakse foto reaalaja vaatesse, kasutades selleks adapterit, NIKKORi objektiivi (soovitatav on Micro-NIKKOR) ja kaamera digiteerimismenüüd. Kaamera muudab värvid automaatselt vastupidiseks ja teisendab filmi vormingusse JPEG. Saate digifotosid kinnitada kaamera ekraanil või HDMI-kaabli (ei ole kaasas) kaudu teleriekraanil.
ES-2 on käepärane viis, kuidas luua digifaile printimiseks ja jagamiseks juhul, kui pildistate veel praegugi filmile, samuti aastatetaguste negatiivide korral. Teie JPEG-failide eraldusvõime ja tonaalne rikkus sobivad suurendamiseks kuni formaadini A1.

The set includes: ES-2 Negative Digitizer, FH-4 Strip Film Holder, FH-5 Slide Mount Holder, and 2 different 62mm adapter rings (62mm adapter ring A and 62mm adapter ring B).

Lisainfo

Kaal 013 kg
Mõõtmed 7 × 7 × 6 cm
Sulle võib ka meeldida...