SKU: 1381412 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 4895251600613
New

EcoFlow Power Station Independence KIT

 2131,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
EcoFlow-logo

Kirjeldus

EcoFlow HUB-komplekt + juhtmed + jaotuspaneel + nutikontroller
Valige käepärane EcoFlow toitekomplekt, et luua optimaalne fotogalvaaniline süsteem oma matkaauto või haagissuvila jaoks. Kompaktne jaotur täidab 5 erinevat funktsiooni ja 3600 W vahelduvvoolu väljundiga võimaldab see toidet paljudele olulistele seadmetele. Komplektist leiate ka nutika jaotuspaneeli ja nutikontrolleri, mis võimaldab muu hulgas jälgida energiatarbimist ning mugavalt juhtida kogu süsteemi.

Nutikad lahendused
EcoFlow toitejaotur on täiuslik kombinatsioon kompaktsest disainist ja toimivast funktsionaalsusest. Kompaktne seade ühendab endas 2 MPPT päikeseenergia laadimiskontrollerit, MPPT akulaadijat, alalisvoolumuundurit (DC-DC) ja inverterlaadijat. See võimaldab säästa ruumi, kasutades samal ajal kõiki fotogalvaanilise süsteemi toimimiseks vajalikke komponente. Suur eelis on ka kohe kasutusvalmis lahendus.

Laadige nii, nagu soovite
Toitejaoturi koguvõimsus on 6000 W ja seda saate hõlpsasti laadida päikeseenergiaga. 3 PV 1600 W pistikupesad võimaldavad ühendada toote painduvate, jäikade ja kaasaskantavate päikesepaneelidega, lisaks saate muretult kasutada ka teiste kaubamärkide päikesepaneele. Energiavarude uuendamiseks saate kasutada ka välist vooluvõrku, generaatorit või EcoFlow nutikat generaatorit.

Mitmetasandiline kaitse
Toitejaotur kasutab toimimiseks nutikaid lahendusi, nii et te ei pea ühendatud seadmete turvalisuse pärast muretsema. Täiustatud MPPR-algoritm optimeerib päikeselt kogutud energiat, funktsioon X-Boost tagab kuni 5000-vatise vahelduvvoolu väljundvõimsuse ja X-Stream tagab kiire laadimise kuni 3000-vatise vahelduvvooluga. Seade reguleerib ka voolutugevust, et kaitsta auto akut.

Kõik on kontrolli all
Komplekti kuulub nutikas jaotuspaneel, mis on varustatud 6 vahelduvvoolu ja 12 alalisvoolu asendiga. Sellega saate ühendada soovitud seadmed, et hallata ja jagada nende vahel energiat. Komplekt sisaldab ka konsooli, mis võimaldab juhtida kuni kuut alalisvoolu asendit. Selle abil saate reaalajas jälgida laadimisandmeid, samuti seadeid kohandada.

Juhtmekomplekt
Komplekti kuuluvad ka ühenduskaablid, mille abil saate akusid ja toiteseadmeid hõlpsasti ühendada kuhu iganes soovite. Pakendist leiate vahelduvvoolu laadimiskaabli, generaatori laadimiskaabli, päikeseenergia laadimiskaabli, vahelduvvoolu 2000 W ja alalisvoolu 1600 W kaablid, samuti RJ45 CAN Bus kaablid nutika kontrolleri ja jaotuspaneeli jaoks.

Komplektis

Power HUB
Juhtmekomplekt
Jaotuskilp
Nutikontroller
Independence Kit – Power hub – 1 – Power Hub cable pack – 1 – AC/DC Distribution Panel with its canbus cable and distribution panel mounting kit – 1 – Console with its canbus cable and console Mounting kit -1 – Power Hub mounting kit – 2 – RJ-45 canbus terminator – 2