SKU: JAA826DA Saadavus: 0 in Stock GTIN: 18208200597

AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5–5.6G VR

 259,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Kompaktne ja kerge DX-formaadis suumobjektiiv – suurepärane igapäevaseks pildistamiseks
Tänu tavalisele ja lainurksuumile ning kompaktsele kujundusele on objektiivi mugav kaasas kanda. Olete alati valmis mitmesugusteks olukordadeks, alates linna- ja maastikuvõtetest kuni perekondlike spordisündmuste ja põnevate HD-videote jäädvustamiseni. Hämaras tehtud pildid on tänu Nikoni stabiliseerimisfunktsioonile teravad olenemata objektist. Tänu voolujoonelisele kujundusele on objektiiv kompaktne ja seda on mugav iga päev kaasas kanda.
Katab populaarse fookuskauguse vahemiku 18–55 mm (35 mm ekvivalent: 27–82,5 mm), suurima avaga f/3,5–5,6. Objektiiv on ideaalne mitmesuguste fotode jäädvustamiseks portreedest maastikuvõteteni. Samuti sobib see suurepäraselt HD-videote jäädvustamiseks.
Pildid on tänu Nikoni hämmastavale stabiliseerimisfunktsioonile sama teravad ka hämaras valguses. Stabiliseerimisfunktsioon võimaldab stabiilsemat käest pildistamist ja laseb jäädvustada kuni nelja sammu võrra pikema säriajaga. Tänu stabiliseerimisele saate alati selged pildid olenemata sellest, kas jäädvustate portreesid, grupipilte või hämmastavaid maastikke. Saate stabiliseerimise kaamera menüüs sisse ja välja lülitada.
Saate kaamera menüüs* automaatse ja käsitsi teravustamise vahel vahetada ning stabiliseerimise sisse ja välja lülitada. Kuna objektiivitorul pole nuppe, ei saa te ka pildistamise ajal kogemata sätteid muuta.

Lisainfo

Kaal 0,72 kg
Mõõtmed 14,5 × 14,5 × 21,6 cm
Sulle võib ka meeldida...