Allahindlus!
SKU: JMA102DA Saadavus: 1 in Stock GTIN: 018208200818

NIKKOR Z 35mm f/1.8 S

 788,00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

Klassikalised perspektiivid. Imepärane teravussügavus. Looge selle täiskaadrilise NIKKOR Z 35mm f/1.8 S objektiiviga peeneid meistriteoseid. Erakordne optiline suutlikkus tähendab, et võite nautida pildikvaliteeti, mis ületab isegi varasemaid f/1,4 avaga fikseeritud fookuskaugusega objektiive. Igas valguses, igas olukorras.

Tänavamelu. Tabage ilu. Leidke lugu. 35mm fookuskauguse mitmekülgsus annab vabaduse rääkida enamat. Kasutage laia nurka, et tabada stseen intiimsusest loobumata. Või minge lähedale, et heita pilk emotsioonile.

Kui laialt näeb teie silm? Eriti lai Nikoni Z-kinnitus võimaldab teie NIKKORi Z-seeria objektiivil kogu kaadri ulatuses rohkem valgust jäädvustada. Koos kinnituse ja pildianduri vahelise lühikese vahemaaga vähendab see kaadri servades märkimisväärselt valgusekadu. Tulemuseks on imepärane detailsus – kuni kaadri servani välja.

Kadreerige iga detaili. Selle suumobjektiivi parem lahutusvõime võimaldab stseeni iga üksikasja elutruult jäädvustada. Jäädvustage rohkem detaile ja elutruusid värve, kuni servani välja – isegi täisavaga pildistades.

Teravam. Punktvalgusallikad, nagu öine tänavavalgustus, reprodutseeritakse kvaliteetselt tänu sagitaalse kooma helkluse vähendamisele. Punktvalgusallikad paistavad peente ümmarguste punktidena, seda isegi pildi servades.

Eredam. Kaks ED-klaasist elementi ja kolm asfäärilist läätseelementi tagavad selged ja kirkad, rikkalike värvide ja sügava kontrastsusega pildid. Valguskadu servades juhitakse, et säilitada eredus kogu kaadris.

Täpsem. Nikoni peegeldusvastane nanokristallkate vähendab varikujutusi ja helklust, mis tagab selgemad pildid isegi tagantvalgustusega oludes. Või pildistades stseene, kus kaadris asub mitu otsest valgusallikat.

Kannatlikkus pluss kiirus võrdub geniaalsus. Olete piisavalt kannatlik, et oodata võtet. Nikoni mitmekordne teravustamissüsteem ja mitu automaatse teravustamise ajamit kindlustavad objektiivi tabamiskiiruse, kui hetk on käes. Ükskõik kui kiiresti see hetk saabub.

Sujuv, vaikne, täpne. Kuna automaat

Lisainfo

Kaal 0,301 kg
Mõõtmed 14,5 × 9,5 × 9 cm
Tüüp:

Nikoni Z-kinnitus

Formaatimine:

FX/35 mm

Fookuskaugus:

35 mm

Suurim ava:

f/1.8

Väikseim ava:

f/16

Objektiivi ehitus:

11 elementi 9 rühmas (sh 2 ED-elementi, 3 asfäärilist elementi ja nanokristallkattega elemendid)

Fookusnurk:

FX-formaat: 63°, DX-formaat: 44°

Teravustamissüsteem:

Tagumise fookustamise süsteem

Väikseim teravustamiskaugus:

0,25 m

Objektiiviava labade arv:

9 (ümardatud objektiiviava)

Kate:

Nanokristallkate

Kinnitatava filtri suurus:

62 mm (P = 0,75 mm)

Läbimõõt x pikkus:

Umbes Suurim läbimõõt 73,0 mm x 86,0 mm (kaugus kaamera objektiivi kinnitusäärikust)

Kaal:

Umbes 370 g

Automaatne teravustamine:

Jah

Teravustamine:

Automaatne, Käsitsi

Kaasasolevad tarvikud:

Objektiivi pealeplõksatav esikaas LC-62B 62 mm, objektiivi tagakork LF-N1, bajonett-päikesekaitse HB-89, objektiivi kott CL-C1