Allahindlus!
SKU: JMA602DA Saadavus: 3 in Stock GTIN: 4960759904850

NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S

 879,00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

Erakordselt kerge NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S on professionaalne S-line makroobjektiiv, mis saavutab hämmastavalt elutruu sügavuse ja üksikasjalikkuse.

1:1 kujutise suhtega ning veatu fokuseerimise ja suurepärase renderdamisvõimega professionaalne NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S on parim valik elusuuruses fotode tegemiseks. Objektiiv, mis on optimeeritud liikumatute makrofotode või makrovideote jaoks, sobib keskmise telefoto vaatenurga tõttu ka suurepäraselt üksikasjalike portreede tegemiseks: teravus ja kontrast, aga ka bokeh-efekt, on hämmastavad. Objektiivi juhtimine on täpne ja paindlik ning fotograaf saab fookuse suuna vastupidiseks pöörata, mis annab eelise kombineeritud keskonnas töötamisel.

Professionaalne f/2.8 kesk-telefoto makroobjektiiv: S-Line uue dimensiooni optiline disain. Sujuv ja vaikne multi-fookussüsteem.
Elutruud erakordse sügavusega pildid: lai Z-bajonet ja kumer 9 teraga fikseeritud f/2.8 ava tekitab täiuslikult ümara ja loomuliku bokeh-efekti. .
Kiire ja veatu fokuseerimine: suurepärane teravus lähivaatest lõpmatuseni. Värviaberratsioon on oluliselt väiksem, mis võimaldab AF-süsteemil leida fookuse uskumatu kiiruse ja täpsusega.
Kaunilt selge: Nikoni peegeldusvastased katted ARNEO ja Nano Crystal aitavad vältida valguslaike ja peegeldust. Objektiivisisene värinavähendus on kombineeritud kaamerasisese värinavähendusega, mis tagab stabiilse käsitsi pildistamise ka vähese valgusega.
Lähivõtte täpsus: vähim fookuskaugus on vaid 0,29 m ning AF-fookuse piirajaga saab objekti kiiresti jäädvustada alates 0,29–0,50 m kauguselt. MF-funktsioonis saab fookuskaugust kohandada eelistatud tööviisile sobivaks.
Makrovideo: abiks on vaikne AF ning sujuv ja stabiilne ava juhtimine. Fookusega hingamine on peaaegu kõrvaldatud, mis võimaldab fookust muuta kaadri vaatenurka mõjutamata.
Nikoni mitmekülgsus: objektiivi fookuse suunda võib ümber pöörata1 ning sinna sobib sama pealekruvitav 62 mm filter, mida kasutatakse teada-tuntud AF-S Micro-NIKKOR 105 mm objektiiviga.
Mõeldud töö jaoks: kinnitus ja kõik liikuvad osad on tolmu ja niiskuse kaitseks suletud. Nikoni fluorkate on vett, tolmu ja mustust tõrjuv.

Lisainfo

Kaal 1,15 kg
Mõõtmed 13,5 × 29 × 13,5 cm
FILTER

62mm