SKU: 060155 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 817465029831

Polarpro Case Case for iPhone 15 Pro Max black

 72,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
PolarPro

Kirjeldus

PolarPro ümbris iPhone 15 Pro Maxile on kvaliteetne ümbris, mis on valmistatud libisemisvastasest materjalist. See toetab juhtmevaba laadimist, nii et kasutajad ei pea seda laadimise ajal eemaldama.

Edasijõudnud kaamera- ja privaatsuskaitse. Ümbrisel on objektiivikate, mis kaitseb kaamera objektiive kriimustuste ja hõõrdumise eest igapäevase kasutamise või reisimise ajal, tagades suurepärase foto- ja videokvaliteedi. Lisaks tagab kate ka kasutaja privaatsuse.

Toetus magnetlaadimisele. PolarPro hoolib kasutaja mugavusest. Ümbris on loodud lihtsaks ja kiireks laadimiseks, toetades magnetlaadimist, mis võimaldab teil nautida juhtmevaba laadimist ilma ümbrist eemaldamata.

Sure Grip materjal. Ümbrise kasutatud materjalil on eriline tekstuur, mis takistab käest libisemist. Lisaks tagavad ümbrise tõstetud servad kindla haarde, suurendades iPhone 15 Pro Maxi kasutamise mugavust, eriti ühe käega telefoni kasutamisel.
Elegantne disain

Must PolarPro ümbris iPhone 15 Pro Maxile pakub suurepärast ühilduvust ja elegantset disaini. Selle minimalistlik stiil täiendab suurepäraselt igasugust riietust.