SKU: 471291 Saadavus: -1 in Stock GTIN: 4895251604451

EcoFlow BLADE Robotic Lawn Mower

 2999,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
EcoFlow-logo

Kirjeldus

Tööstusharu esimene robotniiduk-murukoguja
Juhtmevabad piirid
Takistuste vältimissüsteem X-Vision
Suures vahemikus reguleeritav lõikekõrgus
Vargusvastane
Vihmaandur

Ei piirdu ainult muru niitmisega.
Tööstusharu esimene robotniiduk-murukoguja. Jätke raske töö meie teha. BLADE tagab täieliku muruhoolduse, alates kiirest trimmimisest kuni täieliku ümberkujundamiseni. Paigaldage murukoguja, mis kogub teie aiast kokku soovimatu prahi, nagu lehed, pulgad ja jäätmed. Teie muru saab olema kõige ilusam naabruskonnas ilma vaeva nägemata.

Tõeline võlur.
Juhtmevabad piirid. Meie virtuaalne piiride määramise tehnoloogia säästab aega ja energiat, sest tüütuid traatpiirdeid pole vaja paigaldada. BLADE´i niitmise piiride määramiseks rakenduse EcoFlow kaudu kulub vaid mõni minuit, olenemata sellest, kas soovite jääda oma õueala piiridesse, vältida konkreetseid objekte või isegi ühendada kaks muruplatsi. Saame aidata teid ka siis, kui kolite mujale või teete maastikukujundustöid, sest niiduki tööpiire saab kiiresti muuta vaid ühe nupuvajutusega.

Õpetage BLADE‘ile kiiresti, kust niita.
Määrake virtuaalsed piirid. Joonistage rakenduse EcoFlow abil virtuaalne kaart oma murust.

Määrake keelatud alad
Soovite, et BLADE väldiks lillepeenraid või basseini? Määrake rakenduses hõlpsalt keelatud alad, millest muruniiduk ümber sõidab.

Katkematu niitmine tänu tehnoloogiale X-Vision.
Nutikas takistuste vältimissüsteem. BLADE‘is kasutatakse EcoFlow uusimat tipptasemel tehnoloogiat X-Vision. Kombineerides visuaalseid andureid ja LiDARi, tunneb BLADE nutikalt ära suured ja väikesed takistused, alates teie aiamööblist kuni naabri auhinnatud begooniateni, ning väldib neid.

Marsruudi automaatne planeerimine. Tänu positsioneerimistehnoloogiale Real-Time Kinematic (RTK) möödub BLADE suurest prahist algsest marsruudist 2,5 cm kauguselt. See tähendab, et niiduk ei jää kunagi kinni ega jäta ühtegi ala vahele.

Niidab paremini kui teised.
1,6-tollised mitmesuunalised esirattad.
Tänu laiale ja tugevale konstruktsioonile tuleb BLADE muretult toime ka keerukal maastikul, ületades kuni 40 mm kõrgused takistused ja nõlvad tõusuga kuni 50%.

Suur lõikelaius.
BLADE‘i suurem lõikelaius – üle 25 cm võimaldab niita rohkem lühema ajaga.

Lõikekõrgus 20-76 mm.
Lisaks sellele on BLADE‘i lõikekõrgus suures vahemikus 20-76 mm reguleeritav, mis rakenduse kaudu võtab vaid mõned sekundid.

Ehitatud kestma:
Vargusvastane konstruktsioon
Vihmaandur
IPX5 veekindel

Vargusvastane.
BLADE on varustatud 4G, GPS-i ja integreeritud eSimiga, mis võimaldavad teil niidukit jälgida kõikjal, kuhu see läheb.

Vihmaandur
Selle sisseehitatud vihmaandur tuvastab vihma või halva ilma ja saadab BLADE´i automaatselt laadimisjaama tagasi, et teie muru ei muutuks mudaseks ega konarlikuks.

Lihtne puhastada ja hooldada.
Kuna BLADE on IPX5 veekindel, saate seda pesta madala survega veejoaga, et puhastada rattad prahist ja pinnasest.