Allahindlus!
SKU: OCEU-IPH5-FW2M-RB Saadavus: 7 in Stock GTIN: 817311010624

Olloclip 4-IN-ONE lens system iPhone 5 Red

 30,00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

4-ühes objektiivisüsteem iPhone’i jaoks, mis mahub Sinu taskusse – ja Sinu ellu.
Jäädvusta soovitud pilt kus iganes.
Olloclip 4-ühes on kiire ühendusega objektiivilahendus iPhone’ile, mis sisaldab Fisheye ja lainurk objektiivi ja kahte makro objektiivi ühes väikeses, mugavas pakis, mis mahub kergesti taskusse – ja peopessa. See ühildub iPhone’ga sekunditega, seega ei jää ükski soovitud pilt jäädvustamata. Kui pilt, mida näed, Sulle ei meeldi, vaheta lihtsalt objektiivi.
Fisheye objektiiv
Fisheye objektiiv jäädvustab umbes 180° vaatevälja ja toodab hämmastavaid pilte.
Lainurk objektiiv
Lainurk objektiiv on suurepärane olukorras, kus on vaja suuremat vaatevälja, umbes poole rohkem, kui üks tavaline iPhone pakub.
10x makro objektiiv
Vali objektiiv selle järgi, kuivõrd Sa soovid detaile välja tuua. 10-kordsel makro objektiivil on umbes 18mm-ne fookuskaugus.
15x makro objektiiv
15-kordsel makro objektiivil on umbes 12mm-ne fookuskaugus. Et kasutada emba-kumba makro objektiivi, lihtsalt keera lahti ja eemalda lainurk või Fisheye.
Täppislihvitud klaasiga mitme-elemendiline optika
Olloclip kasutab oma objektiivides täppislihvitud kaetud klaasiga mitme-elemendilist optikat. Silindrid on valmistatud CNC masinaga õhusõidukites kasutatavast alumiiniumist ning seejärel on neid anodeeritud. iPhone’i kinnitus on valmistatud pehmest plastikust, et tagada kindel sobivus igal ajal. Kuigi selliste kõrgkvaliteetsete osade valmistamine on väga kallis, usume me, et kasutajad hindavad kvaliteetset toodet, mis tagab suurepärased tulemused ja mida on meeldiv kasutada.