SKU: PILOTONEEE512 Saadavus: 1 in Stock GTIN: 6971805290146

Pilot One (EE) 512GB

 1979,00

Laos (saab järeltellida)

Compare
LabPano-Logo

Kirjeldus

Pilot One (EE) 512GB Smart 8K 360 ° kaamera tõstab panoraamfotograafia täiesti uuele tasemele. Tegemist on kõige pisema 8K nutika 360° kaameraga, mis on varustatud PilotSteady ™ stabiliseerimistehnoloogia, V-SLAM AI algoritmi ja Swiftbird Cloud Streaming Solutioniga.

Pilot One (EE) pakub nelja esmaklassilist Sony pildiandurit ja nelja ülitäpset optilist objektiivi, suure mahutavusega akut ja salvestusruumi ning kvaliteetset 2,2-tollist puutetundlikku ekraani, mida täiendab intuitiivne ja sujuv Android avatud OS, Pilot One (EE) pakub sulle põnevat kogemust maksimeerida enda äripotentsiaal ja visuaalne loovus!

PilotTour
Sise- ja välistingimustes 360° virtuaaltuuri loomine on nüüd lihtsam kui kunagi varem. Virtuaaltuuride loomine pole kunagi olnud lihtsam. Tuginedes võimsale V-SLAM algoritmile ja mitmetele visuaalsetele anduritele, suudab Pilot One täpsustada sise- või välistingimustes sentimeetri tasemel. Nüüd vabane tasulistest platvormidest ja aeglasest töötlemisest. Kasuta Pilot One, et luua automaatselt hästi korraldatud virtuaalne tuur ja jagada seda otse oma sotsiaalmeedias või manustada enda veebisaidile.

Pilot Open
Pilot Open on avatud süsteem. Pilot One (EE) kasutab kohandatud Androidi operatsioonisüsteemi. Pilot Open System võimaldab sul arendada ja kohandada kaamera funktsioone, et need sobiksid sinu ettevõtte vajadustega. Kuna selle avatud süsteemiga liitub rohkem ressursse ja ärikliente, on Pilot One (EE) muutumas kõigi jaoks tõhusamaks tööriistaks.

Swiftbird 8K Cloud Live Streaming Solution
Ehk pilvele tuginev otseülekande lahendus. Jäta hüvasti tüütule 8K otseülekandele. Labpano on uuendanud pilve otseülekande lahendust, mis võimaldab sul teha 8K otseülekandeid võrgujuhtme, Wi-Fi ja 5G mobiilsidevõrgu kaudu mitmesse sihtkohta ühe sekundi pikkuse viiteajaga. Lahendus sisaldab tipptasemel riist- ja tarkvara, 8K ülekande litsentsi ja andmepaketti. Samaaegselt on teostav otseülekanne ja salvestamine.

Lihtne tänavavaate jäädvustamine. 
Pilot One (EE) on kõige parem 8K 360° kaamera tänav