Zhiyun Smooth 5S on uus abiline stabiilseteks videovõteteks

By in
328
Zhiyun Smooth 5S on uus abiline stabiilseteks videovõteteks

Smooth 5S telefonistabilisaatori näol pakub Zhiyun sisuloojatele nende loovuse väljendamiseks enneolematute võimalustega tööriista.

Smooth 5S toob mitmed täiustused ning uuendused nagu näiteks eeskujulik suurte telefonide tasakaalustamine, stabilisaatorisse sisse ehitatud LED valgusti, millele saate magnetkinnitustega lisada veel kaks ning täis laetud aku võimaldab nüüd kuni 25 tundi kasutusaega.

Stabilisaatori uus professionaalse ulatusega 3-telje disain võimaldab kaamera liikumisi ning salvestamist piiranguteta igasuguse nurga alt. Stabilisaatori täiustatud algoritmidega mootorid suudavad stabiliseerida varasemast suuremaid ja raskemaid telefone ning laiem telefoni kinnitus võimaldab kasutada telefoni külge kinnitatavaid objektiive ja filtreid.

Tänu ülevaatlikule juhtpaneelile on stabiliseerimisviiside (PF, L, F, POV), suumi, valgustuse jt  parameetrite muutmine kiire ja intuitiivne. Zhiyun´i nutirakenduse ZY Cami kasutamine võimaldab veelgi laiendada stabilisaatori kasutamise võimalusi. Lisanduvad näiteks käemärkidega juhtimine (Gesture Control), nutikas objekti jälgimine (SmartFollow) ja kinoefekt DollyZoom.

Lisaks kuni 300-luumeni valgusvooga sisseehitatud LED valgustile saate telefonihoidikule lisada magnetkinnitustega veel kaks LED valgustit. Kõigi valgustemperatuur on 5000 K (CCT) ja CRI väärtus 90+. Komplektis on kaasas filtrid valgustemperatuuri kohandamiseks.

ZHIYUN-Smooth-5S-Combo

Zhiyun Smooth 5S tuleb müügile halli ja valget värvi korpusega.

Olulisimad omadused

  • Professionaalse 3-telje stabilisaatori disain.
  • Puuduvad piirangud võttenurkadele ja liikumistele.
  • Sisseehitatud LED valgusti valgusvooga kuni 300 luumenit.
  • Võimalus lisada magnetkinnitustesse kaks täiendavat LED valgustit.
  • Stabilisaatori tööaeg kuni 25 tundi, laadimine võtab PD-laadimise abil aega vaid kaks tundi.
  • ZY Cami nutirakendus pakub mitmeid videolõikude malle, filtreid, muusikapalasid ja üleminekuid videolõikude liitmiseks.
  • Ühildub professionaalsete StaCam ja Filmic Pro nutirakendustega.