Väljendage end seni väikseima Z-täiskaaderobjektiiviga!

By in
315
Väljendage end seni väikseima Z-täiskaaderobjektiiviga!

Kaunilt lüüriline NIKKOR Z 40 mm f/2 on igapäevane superkangelane: terav, kiire ja piisavalt väike, et seda diskreetselt kasutada – sobib suurepäraselt kõigeks alates vlogidest kuni elavate hetktõmmisteni.

Nikon-NIKKOR-Z-40-mm-f/2

See särav standardne primaarobjektiiv pakub loomulikku vaatenurka, mis sobib ideaalselt siiraste portreede, intervjuude ja juhendvideote jaoks. Pildistatavad tunnevad end mugavamalt, kui näkku pole sihitud suurt objektiivi, ning see objektiiv on nii väike ja kerge, et sobib ideaalselt ka haarava esimese isiku vaatenurga filmimiseks.

Nikon-NIKKOR-Z-40-mm-f/2

Lai Z-kinnitus koos objektiivi laia f/2 avaga tagab suurepärase jõudluse vähese valgustusega olukorras, olles nii ideaalne meeleolu jäädvustamiseks hämaras. Ümardatud 9 teraga ava võimaldab pehmet ja loomuliku välimusega bokeh’i: fotograafid ja filmijad saavad jäädvustada pehmelt häguse ja ülimalt kreemika taustaga pilte, mis tõstavad esile objekti. 

Nikoni Põhja-Euroopa kaubandusjuht Rob Harmon ütleb: „Meil on hea meel tervitada seda mitmekülgset esma-klassilist objektiivi üha kasvavas Nikon Z süsteemis. See objektiiv on suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega võimalus siseneda Nikon Z maailma. See onnii kompaktne ja kerge, et on ideaalne peamine kaasavõetav objektiiv või kerge teine objektiiv.“

Nikon-NIKKOR-Z-40-mm-f/2

Põhifunktsioonide kokkuvõte: NIKKOR Z 40 mm f/2 

Hele f/2 standardne primaarobjektiiv40 mm vaatenurk Z-seeria täiskaaderkaameratel. 60 mm vaatenurk Z-seeria DX-formaadis kaameral. 

Elutruu: objektiiv lisab fotodele ja filmidele ilusaid detaile, sügavust ja värve.

Kunstiline bokeh: objektide teravustamine kauni ja kergelt häguse taustaga pole kunagi olnud lihtsam.

Suurepärane lähivõtteks: minimaalne fookuskaugus vaid 0,29 m. Teravus on suurepärane isegi lähedalt vaadates. 

Kiire ja vaikne automaatne teravustamine: ülivaikse samm-mootori ja Z-kinnituse kogutud lisavalguse abil on teravustamine kiire, täpne ja vaikne.

Video jaoks loodud: helide fookustamine ei riku videoid. Hinge kinni pidamisele keskendumist on järsult vähendatud, nii et saate reguleerida fookust võtte vaatenurka mõjutamata.

Taskusse mahtuv: piisavalt väike, et seda kaamera peal hoida või mantlitaskusse libistada. 

Kohandatav: vaikse juhtrõnga saab seadistadafookuse, ava, särikompensatsiooni või ISO juhtimiseks.

Kaitstud: suletud, et kaitsta tolmu ja veepiiskade eest.

Esimesed objektiivid saabuvad müügile 30. september 2021 jaehinnaga 279 EUR. Tellida saab siit!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)